Димар BUFF COOLNET UV + Dhal Multi

В наявності
Артикул
16691963810
1 350,00 грн.
Додати в список бажань
слінг Buff Coolnet Uv + Dhal Multi

Buff

матеріал забезпечує захист від сонця UPF 50 і охолоджуючі властивості. Ви можете носити шарф різними способами.

матеріал забезпечує захист від сонця UPF 50 і охолоджуючі властивості. Ви можете носити шарф різними способами. Слінг CoolNet UV + підійде для літніх заходів, таких як кемпінг, біг, походи, веслування або риболовля.

  • захищає від сонячного ультрафіолетового (УФ) випромінювання.
  • інноваційна технологія обробки тканини, що забезпечує терморегуляцію.
  • надзвичайно легкий продукт.
  • гнучкий, зручний, 4-сторонній еластичний матеріал.
  • швидковисихаючий матеріал з вологопоглинаючими властивостями.
  • антимікробна технологія з використанням натурального срібла в низькій концентрації.
  • безшовний цілісний продукт для максимального комфорту.
  • один продукт можна носити різними способами, m.in. як: хустка, шапка, маска, балаклава і багато іншого.
  • інноваційна гнучка охолоджуюча тканина з ПЕТ-волокна, що захищає від ультрафіолетового випромінювання.
  • Матеріал, рекомендований фондом раку шкіри.

розмір:

стандарт

склад:

95% перероблений поліестер

5% спандекс

зроблено в Барселоні

UPF50 EXCELLENT Sun PROTECTION

захист від сонячних ультрафіолетових променів (УФ). Зразки матеріалу були протестовані на захист від УФ відповідно до стандарту as / NZ4399: 2017 оцінка та класифікація сонцезахисного одягу з результатами UPF & gt; 50 (98% захист від УФ). Продукт сертифікований CE для засобів індивідуального захисту від природного УФ-випромінювання. Захист може зменшитися, якщо тканина розтягнута, волога або стара.

HEIQ COOLING TECHNOLOGY

запускається теплом тіла.

RECYCLED

на наступних етапах чіпи перетворюються у волокна, з яких ми створюємо технічний матеріал.

надлегкий

легкий продукт, розроблений, щоб бути надзвичайно зручним у носінні.

4 WAY STRETCH

продукти, створені з використанням еластичної тканини у всіх напрямках для більшого комфорту і кращої посадки.

QUICK-DRY

швидковисихаючий матеріал з вологопоглинаючими властивостями.

POLYGIENE

високоефективна антимікробна технологія з використанням натурального срібла в низькій концентрації. Це дозволяє пригнічувати ріст мікроорганізмів. З Polygiene ви уникнете неприємного запаху і будете почувати себе комфортно.

100% безшовні

цілісний безшовний матеріал для максимального комфорту.

MULTIFUNCTIONAL

один продукт ви можете носити в багатьох відношеннях, m.in. як: хустка, шапка, маска, балаклава і багато іншого.

COOLNET UV+

запатентована інноваційна тканина, виготовлена з перероблених ПЕТ-волокон. Він забезпечує захист від ультрафіолетового випромінювання UPF50 і охолоджуючий ефект завдяки технології HEIQ. Легкий матеріал, розтягується в 4 напрямках. Відводить піт і вологу.

Skin Cancer FOUNDATION

Skin Cancer Foundation рекомендує цей матеріал як ефективний. Продукт забезпечує захист від ультрафіолету на ділянках тіла, які він покриває.

параметри

колір: багатобарвний

матеріал: COOLNET+

сертифікати: OEKO-TEX / сертифікат ISO 9001 / сертифікат ISO 14001

функції: УФ-захист / швидковисихаючий / дихаючий

захист: Сонце

Для кого: Для дорослих

продукт: шарфи Buff

  • призначення: чоловічі жіночі
  • колір: багатобарвний
Повернутися до початку

супутні товари

Вас можуть зацікавити

Димар BUFF COOLNET UV + Dhal Multi купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup
1 350,00 грн.