Діатомітова мильниця, що вбирає воду для ванної та кухні, сіра

В наявності
Артикул
16631870029
350,00 грн.
Додати в список бажань
SHIMOYAMA Діатомітова мильниця, 2 шт., водопоглинаюча, тримач для мила з діатоміту для ванної кімнати, самоклеюча, для кухонної раковини, сірий
  • Матеріал: наш контейнер для мила виготовлений з діатомової землі (пісок, отриманий з скам'янілих водоростей), повністю поновлюваного і природного ресурсу, водопоглинаючого і протиковзкого.
  • розміри: Д.11 см х Ш. 9,5 см, товщина 1,6 см. 1 шт
  • елегантний і практичний: наші мильниці пропонують елегантні і практичні рішення, щоб тримати мило в межах досяжності і додати нотку вишуканості в декор вашої ванної кімнати.
  • супер абсорбент: ця мильниця надає їй високу поглинання завдяки інноваційній суміші матеріалів. Складіть adieu поверх стоячої води на дні мильниці.
  • застосування в багатьох ситуаціях: лоток для мила допомагає поглинати запах і воду, також може використовуватися для зберігання чашок для зубних щіток, косметичних яєць, чашок і різних видів предметів.
Повернутися до початку

Діатомітова мильниця, що вбирає воду для ванної та кухні, сіра купити в Україні купити з Європи доставка - EuroZakup - Харків, Одеса, Київ, Львів, Луцьк, Дніпро, Чернігів, Тернопіль, Ужгород, Суми, Запоріжжя, Херсон, Кривий Ріг, Миколаїв, Полтава.

350,00 грн.