Dorminox 12,5 мг 7 таблеток
Dorminox є препаратом, який містить доксиламін в якості активного інгредієнта. Доксиламін належить до групи антигістамінних препаратів із снодійною та седативною дією.
склад
діючою речовиною препарату є доксиламін гідроксукцинат. Кожна таблетка, вкрита оболонкою, містить 12,5 мг доксиламіну гідробукцинату.
інші компоненти: дигідрофосфат кальцію; мікрокристалічна целюлоза; карбоксиметилкрахмал натрію (тип А); колоїдний кремнезем безводний; стеарат магнію; гіпромелоза (15 МПа з), полідекстроза; тальк; діоксид титану (E 171); мальтодекстрин; Тригліцериди жирних кислот середньої довжини ланцюга; кошеніль червоний, лак (E 124); Жовтий Помаранчевий, лак (Е 110); хіноліновий жовтий, лак (е 104).
показання
препарат використовується для короткочасного симптоматичного лікування спорадичного безсоння у дорослих, особливо у разі виникнення:
- труднощі із засипанням,
- частих нічних пробуджень,
- раннього пробудження в ранкові години, пов'язані зі стресом або зміною часових поясів.
дія
снодійна, седативна.
дозування
дорослі (віком від 18 років і старше) рекомендована початкова доза становить 12,5 мг (1 таблетка), що приймається за 30 хвилин до сну. Дозу можна збільшити до 25 мг (2 таблетки), якщо початкова доза не забезпечує достатнього полегшення симптомів безсоння.
перед прийомом доксиламіну необхідно переконатися, що існує досить тривалий період часу для сну (8 годин), щоб уникнути сонливості на наступний ранок.
у разі відчуття сонливості протягом дня рекомендується заздалегідь прийняти дозу, щоб забезпечити як мінімум 8-годинний інтервал від прийому препарату до моменту пробудження, або у разі прийому дози 25 мг знизити дозу наступного разу до 12,5 мг (1 таблетка).
не слід приймати більше 2 таблеток (25 мг) на день.пацієнти з постійними проблемами сну повинні проконсультуватися з лікарем.
таблетки слід ковтати за півгодини до запланованого сну, запиваючи достатньою кількістю рідини (наприклад, склянкою води). Препарат можна приймати з їжею або після їжі. Розділова лінія на таблетці тільки полегшує її розрив для більш легкого проковтування, а не поділ на рівні дози.
протипоказання
не використовуйте препаратDorminox, якщо ви приймаєте такі ліки:
- інгібітори моноаміноксидази (наприклад, препарати для лікування депресії, хвороби Паркінсона або інших станів, таких як моклобемід, фенелзин і транілципромін, ізокарбоксазид, лінезолід, метиленовий синій, (наприклад, Прокарбазин, расагілін і селегілін);
- ліки, що використовуються для лікування порушень серцевого ритму (аміодарон);
- деякі макролідні антибіотики (кларитроміцин, еритроміцин, телітроміцин);
- деякі ліки, що впливають на зниження рівня ліпідів (жирів) в крові (гемфіброзил);
- деякі ліки, що використовуються для лікування депресії (наприклад, флуоксетин, флувоксамін, пароксетин, нефазодон, бупропіон);
- противірусні інгібітори протеази (індинавір, ритонавір, телапревір);
- протигрибкові сполуки групи азолів (флуконазол, кетоконазол, ітраконазол, вориконазол) і Тербінафін,
- хінідин (антиаритмічний препарат).
слід уникати використання Dorminox, якщо ви приймаєте перераховані нижче ліки, оскільки це може призвести до їх посилення або появи побічних ефектів:
- адреналін (використовується для лікування низького артеріального тиску);
- деякі ліки, що використовуються для лікування малярії;
- деякі антигістамінні препарати;
- деякі діуретики (препарати, що підвищують сечовипускання);
- інші препарати, що інгібують центральну нервову систему, наприклад барбітурати, Інші снодійні, седативні препарати, інші препарати, що застосовуються при безсонні або тривожних розладах (алпразолам, діазепам, золпідем), опіоїдні анальгетики (кодеїн), психотропні препарати (хлорпромазин, рисперидон, амітриптилін, тразодон) або Прокарбазин (протираковий препарат);
- ліки, що використовуються для лікування гіпертонії, такі як гуанабенц, клонідин або метилдопа;
- антипсихотичні препарати (використовуються для лікування психічних розладів);
- ліки, що використовуються для лікування систолічних станів (наприклад, атропін, алкалоїди кропиви, скополамін);
- дизопірамід (антиаритмічний препарат);
- антигістамінні препарати, що застосовуються на шкірі (наприклад, атропін, алкалоїди кропиви, скополамін);
- димедрол у вигляді крему, мазі, аерозолю);
- препарати, при яких існують невеликі відмінності між терапевтичним і токсичним дозуванням (наприклад, фенітоїн, дигоксин, варфарин, літій, аміноглікозиди, ванкоміцин).