288x шаблон Верхня форма для нарощування нігтів подвійна прозора модель A2

В наявності
Артикул
13927757720
750,00 грн.
Додати в список бажань
288x шаблон Верхня форма для нарощування нігтів подвійна прозора модель A2

ідеально підходить для новітньої системи акрило-гелю . Метод, що змінює обличчя сучасного дизайну нігтів.

нарощування нігтів ніколи не було таким простим. мрійлива форма C-кривої всього за кілька миттєвостей-без зайвого розпилювання і втрати часу.

за допомогою цих форм ви зробите накладні нігті за кілька хвилин, ви можете працювати з гелем, акрилом, акриловим гелем. шаблон додасть нігтям ідеальну форму .

кількість: 288 шт ..

спосіб застосування:
  1. підготуйте натуральну пластину, як ви зазвичай робите перед гелевим або гібридним манікюром.
  2. нанесіть масу на форму подвійного DSF nails system відповідного розміру.
  3. сформуйте форму, почекайте трохи, притисніть масу на формі до природної нігтьової пластини.
  4. залиште масу з формою до тих пір, поки маса не застигне або не затвердіє в лампі в разі гелю / акрилогелю.
  5. потім необхідно акуратно зняти форму dual DSF, штучний ніготь вже готовий до підпилювання і доопрацювання деталей.
  6. після завершення підпилювання можна нанести для ще кращого ефекту quick finish 3 або приступити до гібридного манікюру.
  7. < / ol >

    що відрізняє цей метод, так це швидкість виконання!

    форми легко відшаровуються від маси і використовуються багаторазово.

Повернутися до початку
супутні товари

288x шаблон Верхня форма для нарощування нігтів подвійна прозора модель A2 купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

750,00 грн.