2x Pagaj John Paddle бобровий хвіст + чохол 137 см

В наявності
Артикул
14124919688
9 225,00 грн.
Додати в список бажань
2x Pagaj John Paddle Canoe Beavertail Сосновий - бобровий хвіст 137 см + чохол для Pagaje John Paddle

традиційний, Сосновий Pagaj Canoe виробництва John Paddle з ручкою у формі Beavertail - "бобровий хвіст" - Pagaj Canoe Beavertail яскравий виготовлений із соснового дерева, ретельно оброблений і покритий прозорим водостійким лаком, що забезпечує довговічність і стійкість до впливу вологи. Нижня частина пера закріплена вставкою з дуже твердого залізного дерева (ironwood).

форма весел (бобровий хвіст) виникла на території США і Канади. Весла цього типу використовувалися в цих районах ще кілька століть тому, як корінними жителями-індіанцями, так і ловцями і емігрантами з Європи, що населяли ці райони. Форма " бобровий хвіст "є прямим відсиланням до хвоста прісноводного ссавця" бобра", який завдяки йому забезпечує собі, плаваючи і пірнаючи, не тільки драйв, але і відмінну керованість. Ця форма найбільш популярна серед усіх пагай, які використовуються при плаванні на каное.

Вага John Paddle Canoe Beavetain (бобровий хвіст)

  • 130 см (52 дюйма) - прибл. 650 грам / шт.
  • 137 см (54 дюйма) - прибл. 680 грам / шт.
  • 145 см (57 дюймів) - прибл. 710 грам / шт.
  • 152,5 см (60 дюймів) - прибл. 740 грам / шт.
  • 160 см (63 дюйма) - прибл. 790 грам / шт.

найвища, легендарна якість JOHN PADDLE: високоякісний Вітрильний pagaj, виготовлений з витриманої і добірної сосни без сучків.

легендарна конструкція / форма Pagai JOHN PADDLE: підтримується завдяки передовому процесу склеювання багатьох дерев'яних елементів. Форма Pagai John Paddle забезпечує як правильну поверхню тяги, так і обтічність при витяганні весел з води.

JOHN PADDLE-екологічна концепція: всі вироби John Paddle виготовлені з екологічно чистих матеріалів (соснова деревина) з урахуванням екологічного балансу. Лак, який використовується для захисту деревини, є екологічно чистим водним лаком. Деякі з наших весел (гренландські весла) захищені натуральною лляною олією.

JOHN PADDLE-продукти, створені з любові до водних видів спорту: всі наші продукти створені з любові до природи, води і вітру. Водні види спорту-це наше життя, і виробництво дерев'яних весел і дерев'яних pagai стало нашою пристрастю багато років тому.

чохол для PAGAJE PADDLE SLEEVE

простий і функціональний чохол для двох pagaje, виготовлений з вигофіла. Захищає від подряпин і пошкоджень весел і полегшує їх транспортування в автомобілі і переміщення. Він захищає інтер'єр вашого автомобіля і, перш за все, оббивку від вологи і бруду.

особливості чохла для PAGAJE PADDLE SLEEVE

  • чохол для двох Pagaje John Paddle
  • Матеріал виготовлення: Vigofil
  • Вага: 50 г/м2
  • посилений чохол з подвійним дном
  • міцні ручки для перенесення
  • переносимість: в руці, на плечі, на спині
  • закривається шнур зі знімачем
  • світловідбиваючі елементи
  • логотип John Paddle
  • діапазон довжини відповідності Pagai: 90 - 160 см
  • Ширина: 21 см (Д 120-240 см); 15 см (Д 90 см)
Повернутися до початку
супутні товари

2x Pagaj John Paddle бобровий хвіст + чохол 137 см купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

9 225,00 грн.