3-склопакет 78x118 + гофрований фланець
3шековий пакет має товщину до 34 мм, а також два шари низьковуглецевого покриття і загартоване зовнішнє скло.
петлі, розташовані на половині висоти вікна, дозволяють залишити стулку в відкритому положенні і повернути стулку максимум на кут 180°.
всі дерев'яні елементи у вікнах Rooflite + TRIO Pine отримані тільки з плантацій, сертифікованих FSC, що гарантують стійке лісове господарство.
високоякісна лита цинкова дверна ручка дозволяє встановлювати в трьох положеннях два з яких забезпечують пасивну вентиляцію приміщення.
цей тип фланця призначений для профільних покрівельних матеріалів з висотою профілю від 16 мм до 50 мм. RAL 7043 (Темний графіт) наприклад, покрівельний лист, трапецієподібний лист, бетонна рифлена плитка, керамічна рифлена плитка
колір RAL 7043 (сірий графіт)