30 мл USB міні зволожувач для обличчя портативний
опис:
зручний у використанні Розпилювач для особи використовує технологію ультразвукової вібрації і нанорозмірне зволоження для глибокого зволоження шкіри в будь-який час і в будь-якому місці. Він може створити найм'якший туман за 30 секунд і бути впевненим, що він не зіпсує ваш макіяж. Дуже зручно носити і використовувати, воно того варте!
особливості:
глибоке очищення, ніжна шкіра, поліпшення метаболізму і детоксикація шкіри і т.д.
Комплексне поповнення води, наноситься на обличчя, руки, тіло, волосся і т. д., зменшує дрібні зморшки і чутливість шкіри.
залишає шкіру підтягнутою, ніжною, сяючою, свіжою і комфортною.
заспокійливий шкіру, спрей для обличчя, шиї, рук і ніг після сонячних опіків може швидко заспокоїти шкіру, зменшити почервоніння і біль.
простота в експлуатації, конструкція повзункового перемикача, що забезпечує комфортне зволоження під будь-яким кутом.
підходить для будь-якого типу шкіри, навіть чутливої.
ТЕХНІЧНІ характеристики:
тип виробу: Нано-спрей для води
Матеріал: АБС-пластик
колір: як показано на фотографії!
розмір виробу: прибл. 10 x 3,7 см / 3,9 x 1,5 дюйма
Розмір упаковки: прибл. 14,5 x 4 x 4 см/5,7 x 1,6 x 1,6 дюйма
вага упаковки: прибл. 72 г
посилка включає в себе:
1 х Нано Обприскувач
1 х USB кабель
Примітка:
насичений мінеральною водою. Уникайте використання водопровідної води, очищеної води, дистильованої води тощо