6-10 ММ ТРУБОЗГИНАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ ДЛЯ ГАЛЬМІВНИХ ТРУБ CU

В наявності
Артикул
15015665151
1 175,00 грн.
Додати в список бажань
трубогиб для гальмівних труб 6-10 мм

трубогиб для гальмівних труб 6-10 мм Neilsen.

CT1006

призначений для вигину труб діаметром:

<вулик>
  • 6 мм
  • 8 мм
  • 10 мм
  • застосування:

    для труб з: міді, латуні, алюмінію, м'якої сталі.

    дозволяє згинати труби під кутом 180° без їх роздавлювання. На корпусі нанесені кути, що дозволяють визначити ступінь вигину і позначення довжини.

    застосування: гідравліка, гальмівні установки, газові/масляні установки, кондиціонери/холодильні установки.

    інструментальна компанія Neilsen-британський виробник ручних інструментів, електроінструментів та обладнання для майстерень. Компанія пропонує широкий вибір продуктів, включаючи m.in. молотки, гайкові ключі, дрилі, шліфувальні верстати, пилки, бензопили, а також товари для дому та саду. Neilsen робить ставку на якість своєї продукції і піклується про задоволеність клієнтів, пропонуючи тривалу гарантію на свою продукцію. Компанія Neilsen користується визнанням серед професіоналів в області ремонту та будівництва та інструментів.

    Повернутися до початку
    супутні товари

    6-10 ММ ТРУБОЗГИНАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ ДЛЯ ГАЛЬМІВНИХ ТРУБ CU купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

    1 175,00 грн.