Ацетон без ароматизаторів косметичний засіб для видалення 1000л

В наявності
Артикул
16597852958
550,00 грн.
Додати в список бажань
Pure Acetone 1000 ml-професійний чистий ацетон для видалення гібридів

Pure Acetone - це високоякісний чистий косметичний ацетон без ароматизаторів, створений для ефективного видалення гібридних лаків. Продукт незамінний як в професійних салонах краси, так і при домашньому укладанні нігтів. Його чиста формула, позбавлена непотрібних ароматів, забезпечує безпечне і ефективне дію без роздратування.

ідеально підходить для швидкого і ефективного видалення гібридних лаків , гелевих і акрилових лаків, допомагаючи досягти професійного ефекту без пошкодження нігтьової пластини. Зручна пляшка об'ємом 1000 мл робить продукт достатнім для багатьох процедур, що робить його дуже ефективним і економічним рішенням для будь-якої людини, що займається дизайном нігтів.

спосіб застосування:

змочіть ватний тампон чистим косметичним ацетоном і нанесіть на нігтьову пластину на кілька хвилин. Потім обережно витріть розчинений лак.

Особливості продукту:

  • ємність: 1000 мл
  • Формула: чистий ацетон, без ароматизаторів
  • призначення: видалення гібридних, гелевих і акрилових лаків
  • ідеально підходить для професійного і домашнього використання
Повернутися до початку

Ацетон без ароматизаторів косметичний засіб для видалення 1000л купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

550,00 грн.