Adbl Blackouter Dressing чорний колір для зовнішніх пластиків

В наявності
Артикул
14794471293
775,00 грн.
Додати в список бажань
< H1>Adbl Blackouter Dressing чорний колір для зовнішніх пластикових деталей оновлює колір

✅ Dressing для зовнішніх пластикових деталей. ✅ відновлює і відновлює колір вицвілих пластиків. ✅ забезпечує ефект глибокого затемнення з атласною обробкою.

ADBL BLACKOUTER 200ml

Dressing для всіх незабарвлених зовнішніх пластикових елементів , на водній основі, відрізняється довговічністю і візуальним ефектом, рівним засобам на основі вуглеводневих розчинників.ідеально підходить для відновлення старих, вицвілих і потьмянілих пластиків .

консистенція молока дозволяє легко і приємно працювати на будь-якому типі пластику. Кремнійорганічні полімери даютьефект глибокого затемнення з атласною обробкою . Повний термін служби продукту досягається через 24 години після нанесення. Візуальні ефекти зберігаються на поверхні до декількох тижнів.

використання:

  • рівномірно розподіліть невелику кількість продукту за допомогою Adbl Foamburger або Adbl One Shot Tire Pad на очищеному пластиковому зовнішньому компоненті.
  • дайте висохнути.
  • повний ефект стійкості досягається через 24 години після застосування.

аромат :

  • гаряче молоко

оригінальний продукт бренду ADBL . Товар надходить безпосередньо від виробника.

купуючи цю пропозицію, ви можете бути впевнені, що товар фізично знаходиться на нашому складі .

Повернутися до початку
супутні товари

Adbl Blackouter Dressing чорний колір для зовнішніх пластиків купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

775,00 грн.