Акумулятор Newell Заміна TF18650-2200-1s3pa для Маршалл

В наявності
Артикул
17649417139
2 475,00 грн.
Додати в список бажань

Newell Заміна TF18650-2200-1s3pa - це заміна батареї, яку ви знайдете в портативних динаміках Marshall Stockwell. Його ємність становить 3400 мАг, що гарантує, що ви будете годинами насолоджуватися улюбленою музикою після кожної зарядки пристрою. Для заміни акумулятора вам знадобиться лише викрутка та посібник, який ви обов'язково знайдете на YouTube. Осередок пропонує високий рівень продуктивності. В інтересах безпеки використання виробник також подбав про ряд заходів безпеки.

основні характеристики продукту

  • Заміна батареї tf18650-2200-1s3pa визнаного бренду Newell
  • сумісність з динаміками Marshall Stockwell
  • велика ємність 3400mAh (37.74 Wh)
  • тривалий термін служби
  • висока ефективність і стабільність
  • велика кількість циклів зарядки і розрядки
  • якість, підтверджена багаторічним досвідом бренду Newell

виберіть правильну модель!

хочете бути на 100% впевнені, що батарея підійде? Перед замовленням перевірте, який акумулятор у Вашого Динаміка Marshall, і виберіть відповідний з нашої пропозиції.

економія і екологічність

Бездротові Bluetooth-колонки перевизначили комфорт прослуховування музики. Саме завдяки їм ми забули про заплутування кабелів, постійну заміну батарей та логістику, пов'язану з доступом до традиційних електричних розеток. Вбудовані акумулятори, що заряджаються через USB-порт, змінили гру, але все ж слід пам'ятати, що їх термін служби знижується з кожним місяцем використання. Однак вам не потрібно замінювати динамік, щоб він знову почав працювати як новий! Просто візьміть заміну акумулятора, який ви легко зможете встановити під корпус пристрою самостійно. Все, що вам потрібно, це викрутка та коротке навчальне відео, запущене на YouTube. Таке рішення не тільки економить гроші, але і менше електрики!

нове життя Динаміка

бездротова Bluetooth-колонка сьогодні обов'язкова для поїздок, вечірок, пікніків в парку і барбекю. Подбайте про те, щоб ваша улюблена музика завжди була у вас під рукою, не турбуючись про більш короткому часу роботи вашого зношеного пристрою. Зробіть ставку на найвищу якість і ідеальну посадку. З батареєю Newell ваш динамік отримає абсолютно нове життя. Ємність 3400mAh-це довгий час, щоб слухати ваші улюблені пісні, альбоми та плейлисти-без будь-яких компромісів!

ідеально підходить

акумулятори Newell відрізняються винятковою якістю збірки. Заміна Newell ідеально підходить для колонок Marshall з позначеною моделлю. Ідеальне відтворення форми оригінальної комірки забезпечує найвищий рівень безпеки і безперебійну установку.

заміна акумулятора - хороші практики

  1. щоб зняти зовнішню решітку Динаміка, подденьте її пластиковим або дерев'яним шпателем, намагаючись не подряпати корпус. При заміні акумулятора вам також знадобиться викрутка. З його допомогою ви розкрутіть пристрій.
  2. У багатьох моделях динаміків потрібно відкрутити велику кількість гвинтів, щоб дістатися до акумулятора. Якщо розбирання будь-якої частини доставляє вам проблеми, не застосовуйте силу! По-перше, переконайтеся, що всі кріплення були правильно відкручені або зняті.
  3. Якщо ви відчуваєте опір під час виймання старого акумулятора з Динаміка, дійте обережно! Не смикайте ланку і не використовуйте надмірну силу. Пам'ятайте, що опухла або пошкоджена батарея може становити реальну небезпеку для вас або навколишнього середовища.
  4. Якщо у вас є модель динаміка, в якій після розкручування у вас є легкий доступ до задньої стінки батарейного відсіку, варто використовувати двосторонню клейку стрічку. Одну сторону стрічки приклейте до стінки Динаміка, іншу прикріпіть Новий акумулятор.
  5. зверніть увагу на полярність батареї. Перш ніж вийняти стару клітинку, подивіться, як вона була підключена. Пам'ять буває ненадійною, так що про всяк випадок варто зробити знімок! Перевірте, як дроти різних кольорів розташовані по порядку, а потім підключіть новий акумулятор таким же чином.

специфікація

  • модель: Newell Заміна TF18650-2200-1s3pa для Marshall
  • Колір: Чорний
  • технологія: Li-ion
  • ємність: 3400mAh (37.74 Wh)
  • напруга: 11.1 V
  • вага: 150 г
  • li>
  • гарантія: 40 місяців

Сумісність

  • динаміки Stockwell

вміст комплекту

  • заміна акумулятора Newell tf18650-2200-1s3pa для Marshall
Повернутися до початку
супутні товари

Акумулятор Newell Заміна TF18650-2200-1s3pa для Маршалл купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

2 475,00 грн.