Арафатка слінг Кефія захисна Brandit Petrol / хакі

В наявності
Артикул
14176194522
1 125,00 грн.
Додати в список бажань
арафатний захисний слінг BRANDIT PETROL / хакі (7009-189)

арафатний слінг з двостороннього тканого бавовни. Він ідеально підходить для використання як влітку, так і - після складання-в більш холодні періоди року.відмінні бахроми по краях захищають від протирання тканини, а великі вузли по кутах полегшують пошук кутів хустки.

слінг на обличчі знижує ризик зараження крапельними захворюваннями, такими як COVID-19.

арафатка, також відома як кефія або шемаг, являє собою традиційний арабський головний убір - квадратний шматок тканини, в основному бавовняний, складений і обгорнутий по-різному навколо голови.

ТЕХНІЧНІ характеристики

  • колір: petrol / хакі
  • Матеріал: 100% бавовна
  • Розміри: 110 x 110 мм
  • Вага: 125 г < /li >

виробник: Brandit, Німеччина

чистка та прання

маски та захисні шарфи після використання слід випрати. Для цього підходять висока температура і миючий засіб. Їх також можна обприскувати засобом з високим вмістом спирту. Обов'язково продезінфікуйте хустку, краще зробити це відразу після повернення додому.

Повернутися до початку
супутні товари

Арафатка слінг Кефія захисна Brandit Petrol / хакі купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

1 125,00 грн.