АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА AUTORENOLAK 1L L-614 МЕКСИКАНСЬКА

В наявності
Артикул
9674739646
2 475,00 грн.
Додати в список бажань

Autorenolak l - 614 червоний мексиканський

Autorenolak - це емаль високого класу, отверждаемая при кімнатній температурі, а також підвищена до 110ºc. Емалеві покриття характеризуються високим і довговічним блиском, високою механічною міцністю, стійкістю до атмосферних впливів. Добре прилипають до грунтовок: алкідно - карбамідним, поліуретановим і епоксидним.

місце застосування: всередині, зовні

застосування:  емалі рекомендуються для фарбування: сталевих конструкцій, гаражів, в'їзних воріт і обладнання, попередньо грунтованого антикорозійною ґрунтовкою. Вони особливо рекомендуються для застосувань, де потрібен високий декоративний ефект і висока стійкість до атмосферних впливів.

ступінь блиску:високий глянець

колірна гамма:готові кольори

підкладка:сталь, чавун

сполучна:карбамідний Алкід

розріджувач: розріджувач для виробів фталевого карбаміду RF-04.

виробник-NOBILES

Повернутися до початку
супутні товари

АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА AUTORENOLAK 1L L-614 МЕКСИКАНСЬКА купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

2 475,00 грн.