Азотне добриво, стимулятор росту 1 кг Біоген
AzotoPower BIOLider 1кг
дозування:
100г/га - води: 200-400 л/га
- польові культури: передпосівні у вигляді грунтового розпилення під час вегетації: після посіву, після появи сходів, у фазі кущіння, навесні після початку вегетації у вигляді обприскування безпосередньо на рослинні залишки разом з Revital Pro+
- садові культури: в будь-якій фазі активного росту у вигляді обприскування в гербіцидному поясі
- овочеві культури: перед посівом або перед висадкою у вигляді обприскування в будь-якій фазі активного росту у вигляді обприскування у вигляді обприскування
- декоративні рослини, луки: в будь-якій фазі активного росту у/li>
для досягнення найкращих результатів, препарат слід використовувати в кінці дня і ввечері під час підвищеної вологості повітря.
препарат можна використовувати з добривами і всіма засобами захисту рослин, крім фунгіцидів.
препарат містить відібрані штами бактерій родів Azotobacter і Arthrobacter з високою концентрацією не менше 1 x 10⁹ jtk/г.
препарат AzotoPower містить бактерії родів Azotobacter і Arthrobacter. Це вільноживучі і несимбіотичні мікроорганізми, які використовуються в різних видах культур, асимілюючи 15-50 кг н / га на рік. Вміщені в продукті бактерії зменшують атмосферний азот до доступних для рослин форм, тим самим забезпечуючи їх азотом – найважливішим врожайним живильною речовиною.
бактерії, що містяться в AzotoPower, також належать до групи бактерій, що сприяють росту рослин (pgpr – plant growth promoting bacteria). Стимулюють синтез фітогормонів (у т.ч. цитокінінів, гіберелін), покращують розвиток кореневої системи та ефективність живлення рослин, а також підтримують стійкість до стресу.
використання AzotoPower дозволяє знизити дози азотних добрив, підвищує врожайність і покращує її якість. Крім того, продукти бактеріального обміну і асимільований ними азот збагачують грунт, покращуючи її родючість і покращуючи врожайність в наступних культурах.