Бафф слінг COOLNET UV + reflective graphite htr

В наявності
Артикул
13503208177
2 100,00 грн.
Додати в список бажань

слінг, який відмінно захистить вас від сонячного випромінювання, вітру і пилу. Еластичний безшовний матеріал забезпечить кращу повітропроникність і допоможе контролювати потовиділення.

  1. багатофункціональний слінг з переробленого поліестеру
  2. сонцезахисний крем UPF 50
  3. охолоджуючі властивості
  4. еластичний матеріал, що розтягується в 4 напрямках
  5. безшовна, швидковисихаюча
  6. технологія Polygiene

Coolnet UV + буде працювати скрізь, де ви піддаєтеся впливу підвищеного сонячного світла. Тривалий вплив ультрафіолетових променів погано впливає на стан шкіри, яка стає грубою, втрачає еластичність і передчасно старіє. Це також може призвести до сонячних опіків. Шарф успішно захистить вашу голову, обличчя або шию від сонячних променів. Випробування зразків матеріалу показали рівень захисту UPF & gt;50, що означає захист від ультрафіолетового випромінювання на 98%.

слінг відмінно вбирає вологу , так що під час активності вас супроводжує охолоджуючий і сухий ефект. Матеріал безшовний і еластичний в 4 напрямках-підходить для будь-якої шиї і голови. Ви можете носити шарф різними способами: як пов'язку на голову, капелюх, балаклаву, маску або шарф.

ще однією перевагою Coolnet UV+ є технологія Polygiene. Це дуже ефективна антибактеріальна технологія. Застосування іонів срібла в низькій концентраціїпригнічує розвиток мікроорганізмів . Тканина регулює виділення неприємних запахів, щоб ви могли довше насолоджуватися свіжістю хустки.

СПЕЦИФІКАЦІЯ

  • призначення: щоденне використання, туризм
  • модель: унісекс
  • Матеріал: 95% перероблений поліестер, 5% спандекс
  • <е> ХАРАКТЕРИСТИКА
    • виготовлений з перероблених пластикових пляшок
    • світловідбиваючий друк
    • УФ-захист: 98%, UPF 50
    • захищає від вітру і пилу
    • допомагає контролювати потовиділення
    • вологовідвідний
    • швидко сохне
    • дихаючий
    • еластичний-розтягується в 4 напрямках
    • безшовні
    • надлегкий
    • багатофункціональний: може використовуватися як димохід, хустку, пов'язка на голову, Балаклава, пірат і т. д. < / Лі>
    • Матеріал, рекомендований фондом раку шкіри
    • сертифікати: Oeko-Tex, CERT ISO 9001, CERT ISO 14001

    технології

    Polygiene - високоефективна антимікробна технологія з використанням натурального срібла в низькій концентрації. Це дозволяє пригнічувати ріст мікроорганізмів. З Polygiene уникають неприємного запаху.

Повернутися до початку
супутні товари

Бафф слінг COOLNET UV + reflective graphite htr купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

2 100,00 грн.