Басова коробка Pioneer 1400W + Crunch GPX + кабелі
абсолютно новий комплект:
Басова коробка з динаміком Pioneer 1400 Вт + Підсилювач Crunch + набір кабелів
Особливості продукту:
- Музична Потужність 1400 Вт
- RMS потужність 400 Вт
- корпус тиску повністю виготовлений з МДФ
підсилювач має високорівневий сигнальний вхід для підключення до заводської аудіосистеми.
увага!! Як деякі виставлені товари у нас є на складі, тому замовлення ми виконуємо негайно!!
коробка тиску повністю виготовлена з МДФ
для любителів надзвичайно сильних децибел.
відчуйте сильний басовий удар у своєму автомобілі за допомогою низькочастотних динаміків світового класу. Сабвуфер відрізняється використанням однорідного композитного конуса IMPP, що забезпечує безпрецедентну міцність, і міцним, чітким басом завдяки своїй сверхжесткой і легкої конструкції. Поєднання всіх цих характеристик гарантує мінімальні спотворення, надзвичайно потужні баси і високий звуковий тиск.
властивості:
Особливості продукту:
- музична Потужність 500 Вт
- середньоквадратична Потужність 250 Вт
- великий запас струму
- 2 канали
- ідеально підходить для живлення сабвуфера або хорошого набору динаміків
- розширений кросовер
- акуратний металевий корпус, кріплення з матового алюмінію
- високоякісні РОЗ'ЄМИ RCA
- сигнальний вхід Hi-level з функцією EPS
підсилювач має сигнальний вхід високого рівня для підключення до заводської аудіосистеми.
функція автоматичного включення, що взаємодіє з високорівневим входом, була доповнена новою схемою EPS. Він запобігає небажані збої при використанні високорівневого входу при підключенні до оригінальних заводських головних пристроїв.
CRUNCH - всесвітньо відомий постачальник звукового обладнання для автомобілів, що дає гарантію відмінної якості продукції.
Марка Crunch разом з брендами Autotek, Hifonics і MB Quart належить концерну Maxxsonics з США. В Європі бренд Crunch представлений компанією Audio Design з Німеччини, яка стежить за тим, щоб продукція для європейського ринку відповідала всім необхідним стандартам і відповідала очікуванням вимогливого Європейського клієнта.
виробництво на перевірених заводах, що виробляють також для Hifonics і MB Quarta, є надійним виконанням з використанням найсучасніших технологій.
застосування для живлення сабвуфера.
підсилювач має можливість мостового з'єднання, тобто об'єднання потужності лівого і правого каналів для живлення одного низькочастотного динаміка. Вбудований кросовер нижніх частот дозволяє правильно налаштувати частотну характеристику так, щоб сабвуфер отримував звук з відповідною смугою пропускання.
у такій настройці кросовер низьких частот відключає високі частоти, які не передає сабвуфер, тому він не нагрівається без необхідності і використовує всю потужність для обробки басової смуги. Крім того, є можливість підвищення низьких частот.
простота налаштування і налаштування, за дуже привабливою ціною робить його відмінною пропозицією для новачків, початківців свою пригоду з музикою в автомобілі.
в комплекті:
- сабвуфер Pioneer TS-a30s4 + корпус тиск MDF
- Підсилювач Crunch GTS2250
- кабелі 10 мм2
- Gw. 24 M-ce Польський дистриб'ютор