у чаї можна знайти все, що повинно містити хороший настій.
кофеїн, таніни, антиоксиданти. Унікальне поєднання цих інгредієнтів робить його гідним уваги. Його регулярне вживання рекомендується всім тим, хто піклується про своє здоров'я і самопочуття.
тут варто згадати поширене серед цінителів огиду до чаю в пакетиках, який, на думку багатьох, виробляється з нижчих видів листя.
чай в пакетиках компанії Basilur Tea є в цьому відношенні винятком, тому що для його виробництва використовується сировина, яка не відрізняється за видами і смаком від листових чаїв. Це також стосується фруктових чаїв, які пропонує бренд.
сертифікат цейлонського лева-що це означає?
цейлонський Лев-це логотип,який належить Sri Lanka Tea Board І був зареєстрований в 75 країнах світу.
це не логотип, який можна використовувати просто так.
існують суворі правила його використання на упаковках.
коли символ лева може бути поміщений на упаковку чаю?
по-перше: упаковка повинна містити 100% цейлонського чаю
по-друге: чай повинен бути упакований і запечатаний в Шрі-Ланці
по-третє: повинні дотримуватися стандарти якості, встановлені чайною Радою Шрі-Ланки
наші чаї зареєстровані під номером TC/E/PR/1513/1143, який також надрукований на кожному експортованому продукті.
в чаях Basilur Tea його можна знайти відразу за індексом продукту, який тиснений безпосередньо на упаковці.
Bureau Veritas-Food Safety System Certification FSSC 22000 підтверджує відповідність продукції стандарту ISO 22000 . Під час виробництва вони піддаються аналізу ризиків і перевіряються продукти критичного контролю (HACCP). Простіше кажучи, це процес, який призначений для забезпечення того, щоб вироблені продукти відповідали всім вимогам для здоров'я. Система HACCP призначена для визначення того, чи можуть бути біологічні, хімічні та фізичні небезпеки під час виробництва.
Шрі-Ланка-єдиний виробник чаю Ozone Friendly
під впливом попереджень вчених, в 1987 році в Монреалі було підписано міжнародну угоду щодо захисту озонового шару, так званий Монреальський протокол. Згідно з протоколом, використання бромистого метилу у виробництві чаю в Шрі-Ланці поступово скорочувалося, а потім повністю припинялося.
завдяки такій швидкій і ефективній роботі Шрі-Ланка була визнана лідером в області захисту озонового шару, отримавши в 2007 році премію Montreal Implementers Award.
всі чаї, вирощені в Шрі-Ланці, є 100% озоном.варто відзначити, що таким досягненням не може похвалитися жодна інша країна, що виробляє чай.
цейлонські чаї мають новий логотип Ozone Friendly Pure Ceylon Tea, підтверджує, що вони були виготовлені без використання будь-яких озоноруйнівних речовин.
сертифікація Ozone Friendly: OZ/A-E/BT/00031
пам'ятайте, що при виборі слід керуватися сертифікатами – різниця в якості може бути дуже великою, а невеликий логотип-це гарантія високої якості.е>