Crunch GTX4800 4-канальний підсилювач 4X110W RMS
Crunch серія GRAVITY
серія підсилювачів CRUNCH була представлена в 2009 році і з тих пір завоювала високі позиції серед клієнтів. Відмінні параметри, надійність, естетика - якості, які підкреслюють клієнти.
виробник підготував 11 моделей в цій серії, що відносяться до середнього вищого класу.
підсилювачі мають унікальний дизайн перламутрової чорної сталі і білий або синій логотип CRUNCH зі світлодіодним підсвічуванням.
розробники цієї серії використовували новітні рішення, в тому числі низькошумні, дуже швидкі входи OP з неймовірно хорошою пропускною здатністю 9 В / з, в секції передпідсилювача. У чіпі використовуються високоякісні фірмові транзистори TOSHIBA, що підвищує продуктивність і довговічність підсилювачів.
серія оснащена масивними суцільними вхідними клемами, які пристосовані для підключення кабелів великого перерізу.
більшість моделей серії Gravity були протестовані експертною німецькою пресою.
параметри підсилювача Crunch GTX4800