DD Audio SS2000

В наявності
Артикул
17546941351
37 475,00 грн.
Додати в список бажань
DD Audio SS2000

автомобільний підсилювач 1-канальний класу D-потужність RMS: 1 x 2000 Вт - 1 Ом, 1 x 1400 Вт - 2 ом. Невеликі розміри

< Q > найкращий спосіб увімкнути сабвуфер? Моноблок. А наскільки сильний? Це залежить від попиту на динамік. Для конфігурації 1 ом: до 2000 Вт RMS. Але сила-це не все. Для сабвуфера мати під контролем Підсилювач DD Audio SS2000 оснащений фільтром LP і дозвуковим.

чому Mini? Спробуйте додати щось додаткове до сучасного автомобіля. Сучасні автомобілі спроектовані таким чином, щоб використовувати будь-який простір. З точки зору водія і пасажирів неважко створити враження, що особливо в автомобілях преміум-класу місця менше, ніж можна було б очікувати. Звідси і нові підсилювачі в форматі mini. Щоб їх було легко розмістити у важкодоступних місцях. Скрізь, де звичайні підсилювачі ніяким раціональним чином не можуть бути встановлені.

Підсилювач DD Audio SS2000 продовжує традицію апаратного забезпечення, яке недостатньо добре виглядає і відмінно грає. І на довершення всього, він займає менше місця. І це не тільки в порівнянні з будь-яким підсилювачем, який був запропонований досі. Також у порівнянні з більшістю конкурентів у тому ж діапазоні потужності.

але розмір-це ще не все. Важлива і техніка. Завдяки цифровій технології продуктивність підсилювача досягає вражаючого рівня: більше 85%! Це не випадково. Це заслуга відмінних компонентів.

DD Audioзастосовує найсучаснішу техніку SMD в підсилювачах класу D. Завдяки цій технології можна зменшити розмір плати, компонентів і всього корпусу обладнання. Материнська плата з компонентами також має кращі механічні властивості.

що це означає?  Немає ніяких проблем з підтриманням правильної температури,смуги частот, а також стабільності напруги. І це особливо актуально для підсилювачів з невеликим об'ємом корпусу. Вам не потрібно жертвувати собою, втрачаючи якість звуку.

специфікація

Модель SS2000

модельна лінія D

кількість каналів 1

клас підсилювача D

випробувальна напруга 14,4 В

середньоквадратична потужність при 1 ом 1 x 2000 Вт

середньоквадратична потужність при 2 ом 1 x 1400 Вт

фільтр LP ( з плавним регулюванням ) 80 Гц - 20 кГц

фільтр sub sonic ( з плавним регулюванням ) 20 Гц - 80 Гц

сигнал / шум s/N ratio>95 дБ

максимальний рівень спотворень THD< 0,5 %

регулювання посилення 0,1 в - 4 в

максимальне споживання струму 200 а

чутливість для вхідного сигналу 0,25 в - 6 В

вихід - передпідсилювач так

регулятор гучності сабвуфера так

діаметр силових кабелів 0 ga / 53 мм2

діаметр кабелів динаміків 8 ga / 8,31 мм2

розмір

Висота 60 мм

ширина185 мм

довжина195 мм

що в коробці?

автомобільний підсилювач 1 шт.

монтажні аксесуари так

інструкціятак

гарантійний талон так

Повернутися до початку

супутні товари

Вас можуть зацікавити

DD Audio SS2000 купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup
37 475,00 грн.