призначений для молодих тенісистів середнього рівня і тенісисток, які хочуть почати змагатися на турнірах. Завдяки матеріалам, що поєднують міцність і легкість, TS500 FAST-ідеальне взуття для молодих гонщиків, які шукають ефективність і комфорт. Вони полегшують швидкі рухи на корті.
Дитяче тенісне взуття Artengo TS500 Fast Lace
В наявності
Артикул
16005479055
3 800,00 грн.
дитяче тенісне взуття Artengo TS500 Fast Lace
нашим інженерам вдалося знизити вплив TS500 FAST на навколишнє середовище на 12% в порівнянні з попередньою моделлю (взуття Artengo ts560). Для цього вони використовували: 1-текстильні елементи з переробленого поліестеру у верхній частині 2 - підсилювачі у верхній частині з синтетичної шкіри, виготовлені з переробленого поліуретану 3-біо-матеріал (EVA) в межподошве.
TS500 FAST існують в декількох колірних варіантах, щоб задовольнити смаки дітей, дівчаток або хлопчиків!е>
TS500 FAST також доступний у версії "Clay" з підошвою, спеціально розробленою для обробки борошна і забезпечує краще зчеплення на цій поверхні.е>
гумова підошва і посилення в передній частині взуття.е>