дитячий фліс Trespass від Sybil - це стильна половина блискавки з контрастними елементами. Це зручне пальто забезпечує відмінний захист від холоду завдяки м'якій підкладці і двошаровому матеріалу. Крім того, оздоблення внутрішнього коміра контрастного кольору і манжети на блискавці надають представленому пальто шикарний і освіжаючий вигляд. З trespass Polar Baby Sybil ваша дитина буде виглядати модно і відчувати себе комфортно.е>
- блискавка 1/2 контрастного кольору-блискавка розташована на лінії шиї і дозволяє вільно знімати і надягати виріб. Контрастний колір із застібкою-блискавкою надає виробу елегантний вигляд.
- зв'язування на манжетах-зв'язування на манжетах дозволяє регулювати ширину манжет відповідно до уподобань користувача.
- контрастна обробка внутрішнього фланця-контрастна обробка внутрішнього фланця-це стильне рішення, яке надає виробу особливий вид.