ДИЗАЙН ЛІТАКА + АЕРОДИНАМІКА ЛІТАКА
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
дизайн композитних літаків. Вибрані питання в докладному викладі
500 сторінок! Формат А4! КІЛЬКА СОТЕНЬ МАЛЮНКІВ! ЧИСЛЕННІ ПРИКЛАДИ РОЗРАХУНКУ!
"перша польська монографія, присвячена мистецтву проектування композитних літаків. Автор в простий і практичний спосіб представляє основні питання, пов'язані з аеродинаміки літака, питанням про його продуктивності, Розрахунок стійкості, навантажень і міцності, вказавши – крок за кроком – доцільним для цього методу розрахунку. Все це, збагачене численними кресленнями, обчислювальними прикладами і масивами, являє собою (поглиблене з точки зору авіаційних конструкцій) введення в сучасний світ композитних матеріалів. Однак книга-у формі і мовою – була написана з думкою про конструкторів споживачів, modelarzach і авіаційних pasjonatach, також може бути корисна для студентів факультетів авіаційних як і всіх тих людей, які відчувають себе духовно переплелися з авіацією. Крім того, більша частина облицювального матеріалу (особливо в першій книзі та в другій книзі), де-факто, відноситься до загального планера, включаючи дерев'яні та металеві, що сприяє подальшому розширенню кола читачів."
* * * * * * * * * * * * * * * * * *
ATLAS
аеродинаміка літака
- пакет комп'ютерних програм -
Інструмент для обчислення ATLAS-це максимально простий пакет, незалежних один від одного програм, призначених для швидкого виконання деяких розрахунків аеродинамічних характеристик літака, призначений як для професіоналів, так і любителів. Пакет має модульну конструкцію, що означає, що кожна з програм (модулів), що входять до його складу, не тільки може бути запущена окремо, але і є повністю самостійним творінням. Всі без винятку програми, що входять в пакет, працюють в режимі текстової консолі, тому вони не мають широко поширеною графічної форми, яка відноситься як до блоків Введення даних, так і до блоків подання результатів (дані і результати також зберігаються у вигляді текстового файлу, створеного для цієї мети). Оскільки такий спосіб подання розрахунків в деяких випадках малоочитаємий (наприклад, форма полярних кривих або крива необхідної потужності), до пакету додаються спеціальні таблиці результатів, що дозволяють зіставити отримані величини у вигляді графіків.
пакет обчислювальний ATLAS в даний час складається з наступних програм (модулів):
- програма перший: Бегунова частки з кінцевим подовженням / бегунова літака;
- програма другий: коефіцієнт шкідливого опору літака;
- третя програма: Крива потужності, необхідної / л.rozporządzalna для максимальної швидкості;
- четверта програма: Бегунова швидкості польоту ковзання;
- програма п'ятий: максимальний коефіцієнт підйомної сили крила кінцевого.
увага! За задумом пакет повинен бути розширений!
вимоги до обладнання: комп'ютер під управлінням Microsoft Windows 64 біт
принцип роботи Програм пакету ATLAS заснований на методиці обліку, викладеної в книзі Михайла Імолка під назвою проектування композитних літаків. ВИБРАНІ ПИТАННЯ В ДОКЛАДНОМУ ВИКЛАДІ. Це керівництво в задумом є доцільним доповненням до пакету, і не тільки як джерело відповідних повідомлень, що також і в зв'язку з тим, що додаються до пакету результати розрахунків (текстові файли) відносяться до так званого зразком, докладно описаному в книзі. Цей посібник також виконує роль посібника, оскільки документ, що додається до пакету (у вигляді брошури у форматі PDF), містить лише основну інформацію.
обчислювальний пакет ATLAS не є сертифікованим інструментом, а був створений як плід приватних дій автора. Проте, пакет є повноцінним творінням, оскільки, враховуючи хоча б доступну ціну, він може служити, наприклад, при оптимізації конкретного проекту планера, в необхідної для цього ітерації. Це означає, що в разі, якщо (враховуючи хоча б на формальні міркування) необхідно буде скористатися програмою "Професійний", його використання буде обмежуватися тільки для виконання функції доказових, в зв'язку з чим час (а, отже, і витрати), необхідні для виконання цієї "роботи перетвориться в" випадуть по можливості невеликі.
додаткова інформація:
кузня аеронавтичної та композитної техніки "Драко"
ім. Тита Лівія Бураттіні
https://sites.google.com/view/kuznica-draco