ORICO док-станція для клонування жорстких дисків 3,5", подвійний кишеню USB 3.0 HDD для SATA 2,5 / 3,5" HDD / SSD, підтримка UASP і 2 x 20 ТБ (DD28U3-C)
Док-станція для клонування жорстких дисків 3,5"
- Функція автономного клонування: підтримує автономне клонування жорстких дисків. Він може клонувати дані безпосередньо з одного жорсткого диска іншого, при цьому світлодіоди показують хід клонування. Можна дублювати і клонувати самостійно без підтримки комп'ютера.
- підтримує 2 жорстких диска по 20 ТБ: док-станція для жорстких дисків сумісна з жорсткими дисками SATA 2,5" і 3,5". Один диск підтримує жорсткі диски ємністю до 20 ТБ. Plug & amp; Play, не вимагає використання рядків або драйверів.
- множинна Сумісність: ви можете підключити його до пристроїв з USB-портом (переконайтеся, що пристрій підтримує зовнішні розширення), включаючи ПК, ноутбуки, Xbox, телевізори і т.д. Док-станції для жорстких дисків підтримують Windows/Mac / Linux.
- підтримка UASP : док-станція для жорстких дисків підтримує протокол передачі UASP і досягає швидкості передачі до 5 Гбіт / сек з портами USB 3.0. Док-станція HDD поставляється з кабелем USB 3.0 (A-B) довжиною 1 м і використовує джерело живлення 12 V3 a для швидкої і стабільної роботи.
- комплексний захист: захист від пилу Осло вловлює пил і ефективно захищає інтерфейс SATA. Чотири гумові прокладки зменшують тертя об стіл і забезпечують стабільне місце жорсткий диск для роботи.
опис продукту
ORICO Technologies Co., ЛТД. це один з провідних світових виробників комп'ютерної периферії і цифрових аксесуарів, чий бренд ORICO заснований на інноваційній концепції Easy Your PC.
ORICO 2,5"/3,5" USB 3.0 2 Bay SATA і II III док-станція з кабелем USB A, Підтримка автономного клонування і UASP
специфікація:
модель продукту: dd28u3-c
Колір: Чорний
Матеріал: ABS
максимальна ємність: 2 x 18 ТБ
апаратний інтерфейс: USB 3.0
>швидкість передачі даних: 5 Гбіт/сек
довжина кабелю для передачі даних: 1 м
потужність: 12 В/3 А
установка: установка без інструментів.
підтримує тип жорсткого диска: 2,5 і 3,5-дюймовий HDD SSD SATA і II III
підтримувана система: для Windows/Linux/Mac OS
Автоматичний сплячий режим: 10 хвилин
автономне клонування: підтримує
підтримувані пристрої: ПК, ноутбук, смарт-телевізор, маршрутизатори, PS4/5
обсяг поставки:
1 X dd28u3 HDD док-станція-C.
1 x Керівництво користувача
1 x Кабель USB-A (1 м).
1 x адаптер змінного струму ЄС 12 В / 3 а.
новий продукт, можлива відсутність керівництва по експлуатації в польській мові, пошкодження упаковки. OR1