Двокрила жива птиця 120 см для куниць, кішок

В наявності
Артикул
16778153845
7 450,00 грн.
Додати в список бажань
двувиводник 120 см для куниць, кішок

5906063886177

двокрила Живоловка 120 см для куниць, кішок

універсальна жива пастка широкого застосування, Ідеально підходить для лову різних хижаків. Незамінний при проблемах з щурами, видрами або дикими кішками. Він також дуже ефективний при лові домашніх куниць, ласк або трусів.

пастка для ласки має розміри 1200x300x300 мм і виготовлена з міцної сталевого дроту діаметром 1,8 мм.сітка має зварні сітки розміром 25х15 мм. Клітка для куниці має подвійний вхід, з люками типу SM, які закриваються назовні. Вся конструкція покрита антикорозійним покриттям для захисту від іржі.

люки закріплені спеціальними ручками стрижня, який з'єднаний з важелем пластини для приманки. Коли заманена тварина, така як щур або ласка, переміщує плитку, замок обох дверей негайно звільняється. Двері опускаються, блокуючи вихід шкідника, а сталеві клапани ще більше перешкоджають тварині, яка намагається втекти, підняти двері. Ця ефективна система не дозволяє тварині вибратися самостійно.

Пастка для куниць або ласк-ідеальне рішення скрізь, де птахофабрики або голуби знаходяться під загрозою. Завдяки живовому механізму тварин ловлять без травм і шкоди. Клітка легка, має ручку для транспортування і може бути легко переміщена однією людиною.

Примітка: використання пасток для тварин регулюється польським законодавством і повинно відповідати нормам, що стосуються охорони навколишнього середовища та захисту видів тварин.

Повернутися до початку
супутні товари

Двокрила жива птиця 120 см для куниць, кішок купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

7 450,00 грн.