e-Лакувальник автомобільні лаки для бамперів OPEL
Ремонтний комплект, за допомогою якого ви відновите пошкодження фарби в пластикових елементах кузова.
комплект, що складається з лаку кольору вашого автомобіля , грунтовки для пластмас і прозорого лаку для захисту покриття. За допомогою нашого комплекту ви відновите пошкодження в пластикових компонентах автомобіля: бамперах, дзеркалах або спойлерах.
багаторічний досвід роботи з лакофарбовими виробами "на замовлення" привів до створення системи, яка забезпечує найкращі збіги кольорів . Лаки змішуємо і готуємо за нашими перевіреними рецептами на основі представленої вами Маркування кольору.
одного комплекту зазвичай достатньо, щоб покрити половину бампера в легковому автомобілі.
✅ найбільш підходящі кольори підтверджені 40 000 позитивних коментарів.
✅ у банки набиваємо 100% нерозбавленою автомобільної фарби з чудовою покривістістю.
Exp Expresscolor-доставка в 24h з моменту отримання колірного коду. технічна характеристика:
- кількість інгредієнтів: 5
- Упаковка: аерозолі
- термін зберігання: 2 роки
- номер в каталозі: ELA033
вибір відповідного кольору
кольорове позначення автомобілів марки OPEL в 90% випадків знаходиться в районі дверей водія-на порозі або поруч з петлями. На більш пізніх моделях чорний ковпачок з вибитим кольоровим маркуванням може знаходитися біля дверей пасажира. Для старих автомобілів шукайте її під капотом. Колірний код має форму трьох цифр або двох цифр і великої літери. В даному випадку колірний код-474.
Опис компонентів ремкомплекту
- E-Лакувальник лак спрей в обраному кольорі з ємністю 400 мл - це продукт, який постійно вдосконалюється нашою компанією більше 8 років. Отриманий досвід привів до створення системи, що гарантує найкращі збіги кольорів. Лаки пробиваємо в професійні банки, що містять високоякісні розчинники і пропелерний газ, в кількості, що гарантує використання кожного мілілітра вмісту банки. Форсунки "profi", що застосовуються в контейнерах, дають широкий потік розпилення і мають регулювання потоку з вертикальним налаштуванням.
- E-лак грунтовка для пластику 400ml забезпечує адгезію верхніх лаків до різних поверхонь із пластику. Підходить для використання на поліпропілен, полістирол, смола, скловолокно, ПВХ, Харт-ПВХ, PUR, PS, PA, EPDM, ABS, GfK, і вініл. Найчастіше використовується на бамперах, рейках, дзеркалах, внутрішніх елементах і тюнінгових деталях. Грунтовка мінімізує ризик розтріскування і відшаровування верхнього шару.
- E-лак швидковисихаючий Прозорий акриловий лак 400ml . Призначений для остаточного фарбування-виконує захисну функцію і надає високий блиск базовим лакам (металік, перли та інші). Утворює тверде, стійке до атмосферних впливів захисне покриття.
- наждачний папір і знежирювач ємністю 100 мл два види наждачного паперу. Лист наждачного паперу використовується "сухий" з більш товстою грануляцією, яка використовується для попередньої підготовки підстави (стирання старого лаку). Аркуш тонкого грануляційного паперу, який використовується у вологому стані для матування поверхні бампера перед нанесенням грунтовки.
Примітка: перед тим, як лакувати виріб, необхідно виконати пробне розпилення, щоб переконатися в правильності отриманого кольору. Сумісність лаку повинна бути перевірена перед ремонтом.
-
ШВИДКА ДОСТАВКА ПО ВСІХ ЗАМОВЛЕННЯХ
ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ
БЕЗПЕЧНІ ПОКУПКИ
Категорія
супутні товари
Вас можуть зацікавити