Electro-Voice EKX-18sp-активний сабвуфер

В наявності
Артикул
16603924767
140 475,00 грн.
Додати в список бажань

активна сабвуферна колонка в дерев'яному корпусі, оснащена 18-дюймовим сабвуфером з вбудованим підсилювачем потужністю 1300 Вт і редагованим DSP

серія EKX-це новітня робота фахівців з акустичних колонок від Electro-Voice. Сімейство активних і пасивних колонок, розташоване над серіями ZLX і ELX і нижче серії ETX, використовує весь досвід компанії і новітні технології в компактному випуску.

нові колонки призначені для широкого спектру застосувань, від мобільних (ді-джеї, групи і виконавці) до стаціонарних (клуби, інсталяції). Серія складається з восьми моделей (чотири активних, чотири пасивних), включаючи повносмугові, двосмугові моделі 12 і 15, а також сабвуфери 15 і 18.

у колонках EKX використовуються спеціальні перетворювачі E-V, хвилеводна технологія SST (Signal synchronized transducers), потужні підсилювачі класу D (до 1500 Вт потужності), вдосконалена система охолодження з цифровим управлінням і прості у використанні Процесори QuickSmart DSP з РК-дисплеєм і одним енкодером для управління параметрами. Ці процесори дозволяють не тільки миттєво підготувати колонки до роботи, але і дозволяють створювати кардіоїдні системи сабвуферів (в разі використання більшої кількості).

відео презентація:

ТЕХНІЧНІ характеристики:

- потужність: 1300 Вт

- макс. звуковий тиск: 134 дБ

- частотний діапазон (- 3dB):40-150 Гц

- частотний діапазон (- 10дБ): 35-180 Гц

- частота фільтра низьких частот (LPF): 80 Гц, 100 Гц, 120 Гц, 150 Гц

- компонент (LF):18" EVS-18C

- роз'єми: (2) XLR / TRS como і (2) XLR link out

- корпус: фанера 15 мм з кришкою EVCoat

- розміри (Шхшхг): 520x606x612 мм

- вага: 32.8 кг

код:evlx

код: pokrgratev

Повернутися до початку
супутні товари

Electro-Voice EKX-18sp-активний сабвуфер купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

140 475,00 грн.