як вибрати чиллер для ваших потреб:
в першу чергу ми повинні вирішити, яка напруга нам потрібно 240 В, тобто однофазний чиллер або 400 В, тобто трифазний чиллер. Якщо ми зазвичай дбаємо про однофазні пристрої, то такий агрегат ми повинні вибрати з-за повної потужності на розетці 230v, такий агрегат буде добре працювати для харчування, наприклад, кутових шліфувальних машин, освітлення і більшості пристроїв rtv, побутової техніки, і тому буде хорошим вибором для аварійного живлення будинку. Трифазні генератори стануть відмінним вибором для користувачів, яким необхідно живити пристрої, що вимагають напруги 400 в, такі як настільна пила, компресор і різні будівельні інструменти.
вибір агрегату на вимогу:
- однофазний агрегат – Максимальна потужність 2,8 кВт, Номінальна потужність 2,6 кВт, ця потужність доступна як на одній, так і на іншій розетці. При підключенні пристрою потужністю 1 кВт до однієї з розеток потужність на іншій розетці зменшується на вказане значення, тобто нам залишається використовувати 2 кВт пускової потужності і 1,8 кВт номінальної потужності.
- трифазний агрегат- Максимальна потужність 2,8 кВт, Номінальна потужність 2,6 кВт, ця потужність доступна на розетці 400 В. більшість трифазних агрегатів на розетці 230 В мають тільки 33% потужності, оскільки кожна з окремих фаз передається в окрему розетку, і в цьому випадку на розетці 230 В у нас буде тільки 800 Вт номінальної потужності і 1100 Вт максимальної потужності, наш була в системі обробки"double power" тобто на одній фазі у нас 80% потужності, а на трьох фазах 100% потужності !!!
і оснащений перемикачем, який дозволяє вибирати тип живлення, між 230В і 400В, отримуючи при цьому більшу потужність на однофазному гнізді, ніж конкуруючі генератори, тому нам залишається використовувати 2600watt пускової потужності і 2200watt номінальної потужності 230В !!!
< /li >
Якщо ми вже вибрали тип агрегату, ми повинні пам'ятати про те, що кожен пристрій споживає пусковий струм з різним коефіцієнтом.
пристрої по відношенню до пускового струму діляться на три типи.
1 – теплова гармата, дриль, освітлення, радіо, телевізор, пічні контролери, для цих пристроїв потужність, споживана при запуску, дорівнює номінальній потужності.
2 - кутова шліфувальна машина, холодильник, чайник, газонокосарка, ножиці, водяний насос, для цих пристроїв потужність, споживана при запуску, в два рази перевищує номінальну потужність
3 - Бетономішалка, проточні водонагрівачі, Компресори, електродвигуни, мийка високого тиску, кондиціонер, для цих пристроїв потужність, споживана при запуску, в три рази перевищує номінальну потужність.е>