ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ AQUATERRARIUM НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ 1-4 СМ SOBO WB-10

В наявності
Артикул
15304842691
750,00 грн.
Додати в список бажань
Sobo WB - 10-фільтр для тераріуму з низьким рівнем води

мініатюрний фільтр, призначений для акватеррарія. Фільтр монтується на дні бака, тому низький рівень води для нього не проблема. Фільтр забирає воду з самого дна, потім пропускає її через губку і фільтруючий матеріал і випускає через бічний отвір. Фільтр підійде для резервуарів, де рівень води може досягати всього 1 см. < / п>

фільтр буде використовуватися в тераріумах ,дерівень води не менше 1 см і не більше 4 см .

виріб оснащений губкою і керамічним фільтруючим матеріалом. Багато видів фільтруючих матеріалів можуть бути розміщені всередині фільтра.

один фільтр, кілька застосувань

фільтр живиться від 220-240 В.Він розроблений, щоб бути компактним і простим в установці. Це простий і ефективний спосіб фільтрації води в резервуарі. Окрім функції фільтрації, продукт також є скелелазінням та міні-водоспадом для мешканців тераріуму. На верхній кришці є поглиблення, яке може служити контейнером для корму для вашого вихованця.

простота в експлуатації

фільтр призначений для простого і легкого використання ,тому його експлуатація та обслуговування не повинні викликати особливих проблем. Пристрій має чотири присоски, завдяки яким воно стійко тримається на дні резервуара. 

рекомендується чистити фільтр один раз на тиждень. 

споживана потужність: 3W

Повернутися до початку
супутні товари

ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ AQUATERRARIUM НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ 1-4 СМ SOBO WB-10 купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

750,00 грн.