ФІЛЬТР FL-S ЛЕТЮЧОЇ ФАЗИ 12/12 LPGTECH

В наявності
Артикул
13619536160
200,00 грн.
Додати в список бажань
фільтр летючої фази FL-s 12/12 LPGTECH

опис продукту:

фільтр летючої фази LPGTECH - FL-s 12x12 мм (цигарковий папір, одноразовий) - призначений для послідовних установок (IV покоління). Він призначений для фільтрації газоподібного палива-газової фази, що утворюється в редукторі, який живиться від смуги впорскування зрідженого нафтового газу.

фільтр летючої фази LPGTECH - FL-s 12x12 мм (цигарковий папір, одноразовий) - запобігає потраплянню маслянистих фракцій та інших домішок, що з'являються під час випаровування зрідженого нафтового газу в редуктор в планку інжекторів зрідженого нафтового газу.

фільтр летючої фази LPGTECH - FL-s 12x12 мм (цигарковий папір, одноразовий) - корпус, виготовлений з алюмінієвого сплаву, дуже міцний, що дуже важливо, особливо при затягуванні стяжок на патрубках. За фільтрацію відповідає цигарковий (паперовий) картридж.

опис застосування:

фільтр летючої фази LPGTECH - FL-s 12x12 мм (цигарковий папір, одноразовий) - використовується в якості фільтра летючої фази в послідовних автомобільних газових установках (послідовних впорскуваннях газу).

фільтр летючої фази LPGTECH - FL-s 12x12 мм (цигарковий папір, одноразовий) - найчастіше зустрічається в двигунах в чотирициліндрової конструкційної системі через одного виходу газу.

при установці фільтра летючої фази taja-FL-s 12x12 мм дуже важливо зберегти правильний напрямок потоку-для форсунок (на фільтрі потік позначений стрілкою), щоб він правильно виконував свою функцію.

продукт одноразовий .

ТЕХНІЧНІ характеристики:

фільтр летючої фази LPGTECH - FL-s 12x12 мм (цигарковий папір, одноразовий):

<вулик>
  • Довжина-60 мм,
  • довжина з патрубками - 110 мм,
  • діаметр корпусу фільтра-fi 45 мм,
  • діаметр впускного патрубка ( вхід газу) - 12 мм,
  • діаметр випускного патрубка ( вихід газу) - 12 мм,
  • ширина - 45 мм,
  • фільтруюча активна площа 0,031 м2,
  • фільтруючий елемент - цигарковий папір 347/20 VH 134 виробництва Hollingsworth & amp; Vose J. C. Binzer,
  • пропускна здатність-12 л / сек,
  • Матеріал корпусу-алюміній,
  • напрямок потоку газу-вказано на корпусі,
  • рекомендована заміна фільтра-кожні 10 000 км або один раз на рік. характеристики продукту
    • Тип фільтра: одноразовий
    • внесок: цигарковий папір (папір)
    • вхід: 12 мм
    • вихід: 12 мм
    • Корпус: метал
    • спосіб установки: на провід
    • Тип деталі: оригінал
    додаткова інформація
    • код продукту Nagaz: 32.СНД.934
    • виробник: LPGTECH
    • код виробника: FLS
  • Повернутися до початку
    супутні товари

    ФІЛЬТР FL-S ЛЕТЮЧОЇ ФАЗИ 12/12 LPGTECH купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

    200,00 грн.