увага!!! Вартість доставки за межі Польщі може відрізнятися від ціни, зазначеної на сайті(в залежності від ваги і габаритів товару).
час виконання становить 10-20 робочих днів.
Fxeer Reaper Extreme V2 2,5 Вт VTX 5,8 г 72CH 2-8S 20x20 мм для FPV дальність дії запчастини для majuclets
колір: V2 2,5 Вт 72ch чорний
- ім'я: Reaper Extreme V2
- вхідна напруга: 9 ~ 36v
- вихідна напруга: 5V
- канали: 72ch
- потужність: 25 мВт/200 МВт/500 МВт/1,5 Вт/2,5 Вт, Червоний спалах 1/2/3/4/5 разів відповідно
- вниз: натисніть подвійний вхід
- вага: 13 г
- монтажний отвір: глибина 20*20 мм m2 2,8 мм
- розмір: 36*27,5*8 мм
- споживання: 1.2 a/9V
- посилка включає в себе: 1 x VTX; 1 x силіконовий кабель;
розблокувати частоти і рівні потужності
Тривале натискання кнопки "ключ" до тих пір, поки червоний світлодіод (PWR) не буде постійно включений, вимкнений, а потім знову включений, відпустіть кнопку розблокування всіх частот і рівнів потужності, червоний світлодіод розблокований статус, фіксований червоний світлодіод у заблокованому стані.
увімкнення / вимкнення режиму PIT
двічі натисніть кнопку "ключ", щоб увімкнути / вимкнути режим PIT. Червоний світлодіод (PWR) вимкнено означає Режим ями; червоний світлодіод (PWR) увімкнено означає вимкнення режиму ями. У режимі ями VTx перевершує надзвичайно низьку потужність.
Примітка:
якщо кабель tramp підключений, кнопка не буде працювати, частота і потужність не можуть бути відрегульовані, контролер візьме на себе управління.
BetaFlight може приймати не більше 64 каналів, тому смуга пропускання видаляється з таблиці частот за замовчуванням.е>