Гель для зняття лаку для нігтів без ацетону 15 мл

В наявності
Артикул
16633119611
975,00 грн.
Додати в список бажань
гель для зняття лаку для нігтів без ацетону 15 мл

кращий засіб для зняття лаку для нігтів: революційний продукт, який легко видаляє гель-лак з нігтів. Просто нанесіть засіб для зняття лаку на нігті і почекайте, поки гель не буде видалений для полірування.

Професійна рідина для зняття лаку

  • без фольги.
  • без вискоблювання.
  • без шліфування і підпилювання
  • без ацетону

просто нанесіть на нігті і зніміть

видаляє:

  • базове покриття,
  • Top Coat,
  • Matte Top Coat,
  • Soak Off Gel

простота у використанні, просто злегка розмазати, поверхня нігтя автоматично зламається через 3-5 хвилин.

працює, миттєво руйнуючи поверхню лаку.

компонент і ємність

  • 60% біо-целюлози
  • 30% an-поверхнево-активних речовин
  • 5% акриловий мономер
  • 5% неорганічний пігмент

час може варіюватися в залежності від товщини лаку для нігтів. Також рекомендується використовувати УФ-лак, нарощування нігтів, щоб спочатку видалити / підпиляти верхній герметик перед використанням.

УФ-гель для нігтів, нарощування нігтів, рекомендується спочатку видалити / підпиляти верхній шар ущільнення, час затвердіння також буде трохи більше (додатково 1-2 хвилини)

уникайте дотику до шкіри, її леткі розчинники будуть поглинатися поверхнею шкіри, викликаючи легке печіння.

Повернутися до початку
супутні товари

Гель для зняття лаку для нігтів без ацетону 15 мл купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

975,00 грн.