ГІДРАВЛІЧНИЙ СПЛІТТЕР 1 СЕКЦІЙНИЙ 40Л ПЛУНЖЕР

В наявності
Артикул
14755731511
2 700,00 грн.
Додати в список бажань
гідравлічний спліттер 1 секція 40л з плунжерною секцією

код зрізу MET: [1840]

виробник: SM-g (SKRAW met GROUP)

високоякісний моноблочний спліттер відрізняється компактною структурою, стабільною роботою і високою універсальністю.

дозволяє управляти одним приводом односторонньої дії.

у другому отворі на секції був загвинчений завод, металева пробка в місці, де немає необхідності виводити додатковий перелив.

коли односторонній циліндр вільно опускається, потік масла, що виходить в цей час з насоса, не блокується цим циліндром.

існує можливість послідовного підключення до існуючої системи (потрібно напірна втулка).

застосування:

секція плунжера особливо корисна для фронтальних навантажувачів з односторонніми приводами для підйому основної рами.

розподільник ідеально підходить для машин і обладнання з гідравлічним приводом.

може використовуватися в сільському господарстві, садівництві, лісовому господарстві або будівництві.

трипозиційний важіль (1 - 0 - 2)
  • на пружині сам повертається до вертикалі < /B>
  • положення 0 Нейтральне (важіль встановлений вертикально) поршневий шток приводу стоїть-масло йде на перелив.
  • робоче положення 1 (важіль встановлений в похилому положенні вперед)  шток поршня приводу висувається.
  • робоче положення 2 (важіль розташований в похилому положенні назад) шток поршня приводу забирається.

підключення:

  • живлення(p) BSP  1/2"
  • повернення    (T) BSP  1/2"
  • вихід на секції BSP  3/8"
  • підключення BSP 1/2"

технічні характеристики:

  • витрата масла:0 - 40 л/хв
  • максимальний робочий тиск:250 бар
  • допустима температура навколишнього середовища: -40℃ до +60℃
  • допустима температура масла:-15℃ до +80℃

оснащений запобіжним клапаном.

Повернутися до початку
супутні товари

ГІДРАВЛІЧНИЙ СПЛІТТЕР 1 СЕКЦІЙНИЙ 40Л ПЛУНЖЕР купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

2 700,00 грн.