Холодильник MPM MPM-35-CBM-09YA 30 L електричний 12V 230v

В наявності
Артикул
15305396927
7 975,00 грн.
Додати в список бажань
туристичний холодильник MPM MPM-35-CBM-09ya

основні характеристики:

  • ємність: 30 л
  • охолодження: Макс 16-20 * C нижче температури. навколишнє середовище
  • опалення: Макс. 50-60 * C
  • вага: 4,9 кг
  • Можливість зберігання 1,5-літрових пляшок в положенні стоячи
специфікація

функції

  • блокування закритої кришки
  • охолодження: Макс 16-20°C нижче температури навколишнього середовища
  • нагрів: Макс 50-60°c
  • поліуретанова ізоляція
  • Можливість зберігання 1,5-літрових пляшок в положенні стоячи
  • робочий перемикач "ECO"
  • перемикач режиму охолодження/нагрів (COLD/HOT)
  • захист акумулятора з можливістю включення
  • >

обладнання

  • комплект проводів живлення - 230 В ~ - 12 в

параметри

  • вага: 4,9 кг
  • об'єм: 54 дБ
  • клас енергоспоживання: E
  • кліматичний клас: N
  • річне споживання електроенергії: 95 кВтг / рік
  • джерело живлення: DC: 12 В від батареї змінного струму: 220-240 В ~50/60 Гц
туристичний холодильник MPM MPM-35-CBM-09ya

туристичний кулер MPM-35-CBM-09ya відмінно підійде під час поїздки на автомобілі, на ділянці або при виїзді в парк, ліс або озеро. Завдяки великій ємності 30 л ви будете зберігати в ньому велику кількість продуктів і напоїв, які будуть належним чином охолоджені і не втратять смак і аромат. Ви підключите пристрій не тільки до домашньої розетки, але і до прикурювача автомобіля (12 В).

велика ємність і зручність зберігання

велика ємність туристичного холодильника 30L дозволяє зберігати велику кількість продуктів і напоїв в 1,5-літрових пляшках в положенні стоячи. Модель оснащена замком закритої кришки, завдяки якому ми гарантуємо, що при переміщенні холодильника продукти не випадуть.

режим охолодження та нагрівання

туристичний кулер MPM-35-CBM-09ya пропонує функцію охолодження до макс. 16-20°C нижче температури навколишнього середовища і функція нагріву Макс.50-60°c, тому він також стане в нагоді під час осінньо-зимових поїздок. За допомогою перемикача можна включити режим ECO, який економить енергію.

подвійне джерело живлення

туристичний кулер MPM-35-CBM-09ya може живитися від мережі або від розетки автомобільного прикурювача. Автомобільне живлення (12 В) дозволяє підключати пристрій в автомобілі під час подорожі. Вбудований блок живлення 230v забезпечує комфортне використання холодильника також на мережевому живленні на ділянці, в альтанці і в будинку. В комплект входить комплект проводів живлення змінного струму 230 В і постійного струму 12 В.

Повернутися до початку
супутні товари

Холодильник MPM MPM-35-CBM-09YA 30 L електричний 12V 230v купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

7 975,00 грн.