JUST 0 безалкогольне вино 0% біле напівсолодке
безалкогольне, біле, напівсолодке вино
- ємність: 750ml.
- вміст алкоголю: <0,5%.
- Країна походження: Німеччина.
JUST 0 виробляється з використанням декількох сортів винограду. Злотий халат світлого кольору світиться і прозорий. Відчутні аромати свіжих фруктів. На смак він солодкий і злегка фруктовий. Ретельно відібраний виноград піддається процесу дилкохолізації, при якому вино нагрівається до температури. 30 ст. З і позбавлені спирту.
інгредієнти: біле безалкогольне вино, виноградне сусло, цукор, вуглекислий газ, антиоксидант: аскорбінова кислота, консервант, діоксид сірки. Містить сульфіти.
сервіровка: подавати охолодженим (7-9 ст.). Ідеально підходить для аперитиву, ідеально підходить для легких страв,салатів, сирів.
Середня харчова цінність в 100мл: енергетична цінність 100kj / 24kcal, вуглеводи 5,4 г (включаючи цукор 4,9 г), містить незначну кількість жиру, насичених жирних кислот, білка і солі.
акція-Звичайна ціна 38,99 злотих