КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ ДЛЯ ПАРКУВАННЯ BUS TIR CAMPER WHITE
автомобільна камера заднього виду, паркувальна кольорова зі світлодіодами IR - 18 шт
(11353)
пропозиція стосується камери з корпусом білого кольору.
камера з чорним корпусом доступна в окремій пропозиції.
камера призначена для автофургонів, мікроавтобусів, вантажівок та інших великовантажних транспортних засобів (для підключення камери до джерела живлення 24V використовуйте перетворювач напруги 24V-12V для камер заднього виду, доступних на наших аукціонах).
перевагою використання такого типу камери є можливість установки на будь-якому транспортному засобі. Просто прикрутіть камеру в потрібне місце і відрегулюйте кут нахилу об'єктива . Завдяки вбудованим інфрачервоним світлодіодам камера бачить в повній темряві-нічне бачення-нічне бачення.
ударостійкий і захищений від вологи і забруднень.
камера повинна бути встановлена у верхній частині задньої частини автомобіля . Пристрій підключається до будь-якого монітора з відеовходом RCA (chinch)
корпус має незначні розміри і жодним чином не впливає на зовнішній вигляд автомобіля. Він побудований з дуже якісних матеріалів, що означає його надійність і міцність.
камера має кріплення з можливістю регулювання в одній площині і кришку (козирок), що захищає від забруднення камери в результаті атмосферних опадів.
завдяки 18 інфрачервоним світлодіодам забезпечується хороша видимість навіть вночі.
ТЕХНІЧНІ характеристики:
- датчик зображення: 1/3.6 " колір CMOS OV7959
- дозвіл: 648x488
- параметри камери: функція Mirror і визначник лінії (з можливістю включення/вимикання)
- сигнальна система: NTSC
- споживана потужність: 168 МВт
- мінімальна освітленість: 0 Люкс
- кількість рядків: 420 ТВЛ
- водонепроникний: IP68
- сигнал / шум: & lt; 48,0 [дБ]
- кут огляду датчика зображення: 170 & #176;
- горизонтальний кут огляду: 120 & #176;
- діапазон напруги: DC 12V
- робоча температура: -20 ~ + 70
- Кількість світлодіодів: 18
- Матеріал корпусу: метал