Касовий апарат Novitus Nano II онлайн Темний Wifi
касовий апарат Novitus Nano II Online-Темний; Wifi LAN
остання версія касового апарату Nano.
компактний розмір і ергономічний дизайн, а також водонепроникна клавіатура з підсвічуванням.
Каса Nano II Online має новий дизайн і більше функціональних клавіш, це більш зручне управління і більш інтуїтивна робота.
відмінне рішення як для мобільних продажів, так і для традиційних продажів.
пристрій доступний в двох кольорах:
- Темний;
- світлий;
на цьому аукціоні доступна версія оформлення замовлення в кольорі Темний .
підключення онлайн
пристрій Novitus Nano II Online в порівнянні зі своїм попередником має модуль Wi-Fi в стандартній комплектації.
касовий апарат дозволяє спільно з центральним сховищем касових апаратів (CRK) двома способами:
- Wifi/LAN;
- GSM / GPRS (2 роки) LAN.
користувач може сам вирішити, який спосіб йому найбільше підходить.
на цьому аукціоні доступна Каса Nano II Online Wifi / LAN.
міцна і міцна клавіатура
Силіконова клавіатура, ідеально підходить до корпусу, запобігає забрудненню внутрішніх електронних компонентів або випадкове затоплення каси. Оптимальна підсвічування клавіатури дозволяє обробляти касу навіть при слабкому освітленні.
дев'ять функціональних клавіш F1-F9, які ми можемо запрограмувати на продаж даного продукту або друк конкретних звітів.
касовий апарат Nano II Online з нової лінійки пристроїв Novitus Online Power володіє надзвичайною потужністю. Пристрій на базі платформи Linux.
32-бітний процесор 524mhz, внутрішня пам'ять 4GB і 256Mb оперативної пам'яті гарантує стабільну роботу.
нові читаються дисплеї
Каса оснащена двома дисплеями:
- оператора з роздільною здатністю 128x64 пікселів (6x28 символів);
- клієнта з роздільною здатністю 192x48 пікселів (2x16 символів).
це РК-дисплеї з підсвічуванням, що відображають цифри і повністю зрозумілі для підтримки текстових повідомлень під час продажів, програмування каси і виконання звітів.
додатковою перевагою є можливість обліку авансів на квитанціях, зворотних упаковках і депозитах, автобусних і тимчасових послугах.
ефективна батарея
Novitus NANO II Online має знімний акумулятор ємністю 7.2 V, 2AH. При повній зарядці він дозволяє друкувати до 3000 квитанцій, що дозволяє працювати без підзарядки протягом декількох днів.
працюючи постійно в місцях, де у нас немає доступу до електромережі, ми можемо використовувати по черзі два акумуляторних блоку. Розряджений акумулятор можна заряджати в касі або поза пристроєм за допомогою стандартного адаптера живлення, що поставляється в комплекті з касою.
низьке енергоспоживання забезпечується вдосконаленою системою усипляння окремих елементів Каси в період бездіяльності.
японський механізм друку
у новому онлайн-касі використовується надійний термальний механізм друку японської фірми Fujitsu FTP 628 типу "розкладачка", перевірений сотнями тисяч фіскальних пристроїв.
Заміна паперу не принесе ніяких турбот, і весь процес відбувається за принципом "кидай і працюй". Можливість використання паперу довжиною 30 метрів дозволяє друкувати до 300 квитанцій на одному рулоні.
велика товарна база (20.000 RU) вміщує всі товари невеликого магазину, а довга назва товару або послуги (40 символів в назві) легко ідентифікує кожну статтю в квитанції.
NoviCloud нові можливості з браузера
купуючи касу Nano II онлайн, Ви отримуєте безстроковий доступ до служби архівування NoviCloud. Ваша товарна база вже буде в безпеці, вам просто потрібно створити безкоштовний акаунт.
хмарний сервіс NoviCloud дозволить вам контролювати весь свій бізнес з будь-якої точки світу. Те, що пропонували досі тільки великі системи продажів, буде в межах вашої досяжності:
- управління базою товарів і контрагентів;
- управління цінами;
- звітність про продажі з аналізом;
- моніторинг та облік магазинів і продавців.
ви отримаєте всі ці функції, просто підключивши касовий апарат Nano ii Online до Інтернету і надавши дані доступу до хмари Novicloud.Хмари NoviCloud < / б> коштує 29 зл. / меса. за першу і 19 зл. / меса. за кожну наступну перевірку.
Особливості продукту
- онлайн-Каса: так
- електронна копія: так
- дисплей оператора: LCD, графічний, 192x64 px, чорний і білий, з підсвічуванням
- графічний логотип: так
- ІПН покупця на квитанціях: так
- різак чеків: немає
- кількість символів назви товару: 40
- кількість товару: 20 000
- кількість щоденних звітів: 1830
- клавіатура: силіконова, з підсвічуванням
- ширина паперу: 57 мм
- довжина папір: 30 м
- дисплей клієнта: LCD, графічний, 192x48 px, чорний і білий, з підсвічуванням
- швидкість друку: 22 лінії/з
- Ширина: 100 мм
- глибина: 233 мм
- Висота: 65 мм
- співпраця з ящиком: так (активно)
- роз'єми зв'язку: Wifi, USB Type B, USB Host, LAN RJ45 Ethernet, RS232; 3g модем (опція)
- вага: 0,65 кг