Кунжут чорний 500г зерно для суші натуральне якість

В наявності
Артикул
11060908097
300,00 грн.
Додати в список бажань

чорний кунжут 500 г

натуральний продукт, Висока якість

насіння чорного кунжуту - це маленькі, овальні, темні насіння з солодким, злегка горіховим смаком. Чорний кунжут більш ароматний, ніж білий. Насіння багаті натуральними вітамінами і мінералами, такими як цинк, марганець, мідь, магній і вітаміни групи в.

чорний кунжут є дуже популярним інгредієнтом у багатьох азіатських стравах, його часто додають в суші, начинки, десерти, салати і салати, а також посипають їм поверхню хліба. Прекрасно поєднується з м'ясом, рибою, овочами і фруктами.

✅харчова цінність продукту в 100 г

  • енергетична цінність: 2781 кДж / 673 кКал
  • жир: 59,9 г
  • включаючи насичені жирні кислоти: 6,6 г
  • вуглеводи: 2,1 г
  • включаючи цукру: 1,6 г
  • білок: 27,4 г
  • клітковина: 7,9 г
  • сіль: 0,03 г

✅зміст:

упаковка містить  500 г чорного кунжуту.

✅інгредієнти:

  • кунжутне зерно чорний очищений

спосіб зберігання:

продукт слід зберігати в сухому і прохолодному місці, недоступному для дітей.

✅ спосіб упаковки:

продукт упакований в упаковку типу "дойпак" зі струною, що дозволяє зберігати довгу свіжість, так як таку упаковку можна багаторазово відкривати і закривати, а сама упаковка довговічна, що важливо при транспортуванні.

✅ додаткова інформація:

на заводі також упаковані: мигдаль, різні горіхи, кунжут, соя, продукти, що містять глютен. Таким чином, незважаючи на зусилля, представлений продукт може містити слідові кількості глютену.

Повернутися до початку
супутні товари

Кунжут чорний 500г зерно для суші натуральне якість купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

300,00 грн.