Стрічка теплий монтаж внутр.для вікон, вже встановлених
стрічка для теплого монтажу вікон-внутрішній стандарт (з бутилом) 100mm x 25MB пароізоляція
стрічка для теплого монтажу вікон-внутрішня 100mm x 25MB бутил. Це двостороння внутрішня пароізоляційна стрічка з двома клейкими смужками: гумовою смугою і смугою бутилового клею - обидві клейкі стрічки розташовані на одній стороні стрічки, призначеної для вже встановлених вікон. Завдання внутрішньої стрічки-захистити середній шар утеплювача від проникнення водяної пари і вологи зсередини будівлі .
чутливою точкою є місце контакту вікна зі стіною. Неадекватна ізоляція цієї точки призводить до значних втрат тепла зсередини будівлі, а також проникненню вологи в ізоляційний матеріал.
тому необхідний так званий теплий монтаж. Теплий монтаж-це якраз правильне ущільнення зазору між вікном і стіною.
теплий монтаж вікон, інакше званий багатошаровим монтажем вікон, складається з трьох шарів:
- перший шар-середній шар, це теплоізоляція і звукоізоляція, тобто монтажна піна.
- другий шар-внутрішній, пароізоляційна стрічка, яка забезпечує захист монтажної піни від проникнення в неї вологи зсередини будівлі.
- третій шар-зовнішній, паропроникна стрічка, яка захищає від проникнення вологи всередину, дозволяючи виводити її назовні будівлі.
застосовуючи багатошаровий теплий монтаж вікон, ми забезпечуємо тепловий комфорт і протидіємо вологи ізоляційних і конструкційних матеріалів, які часто викликають появу цвілі.
технічний лист:
виріб: стрічка для теплого монтажу вікон внутрішня , двостороння 100 мм x 25 м з бутилом - для вже встановлених вікон
носій:
тип: пароізоляційна плівка
Колір: сріблястий / білий
Вага: 85 г/м2 ( ± 10% )
Розривна сила : уздовж: мін.150 N / 50mm, через: Мін. 170 n/50mm
подовження: уздовж: мін. 70%, через: мін. 10%
самоклеючі шари:
складається з двох самоклеючих шарів:
- перший, смужка каучуку
- другий, смужка бутилового клею
ширина: 100 мм;
довжина: 25 м
тільки правильно виконаний з використанням спеціалізованих продуктів багатошаровий монтаж вікна відповідає критеріям енергоефективного монтажу, зберігаючи при цьому енергозберігаючі параметри вікна.
купуючи вікна, ми часто забуваємо, наскільки важливий правильний їх монтаж, щоб вони дійсно виконували свій енергозберігаючий характер. Що таке теплий монтаж? Останнім часом основним способом монтажу вікон був монтаж на піну. Однак це не правильний монтаж, для будь-яких вікон і, перш за все, енергоефективних .Вікна можуть бути енергоефективними тільки в тому випадку, якщо вони будуть відповідати всім параметрам ізоляції, і якщо вони встановлені правильно, тобто відповідно до принципу теплого монтажу.
різниця між теплим монтажем і стандартним монтажем вікон
теплий монтаж відрізняється від колишнього традиційного монтажу таким вбудовуванням вікна в кладку, яке компенсує втрату тепла через теплові мости.. Метод теплого монтажу вікон називається багатошаровим, в зв'язку з тим, що він передбачає використання трьох шарів утеплювача. Крім піни, при теплій установці використовуються також два типи стрічок – паропроникна і пароізоляційна (пароізоляційна). Саме завдяки використанню цих стрічок ми гарантуємо, що наш будинок захищений від втрати тепла.
основною перевагою використання теплового монтажу є захист від втрат тепла. Навіть найкраще, найдорожче вікно з ідеальними теплоізоляційними коефіцієнтами не є енергоефективним, якщо воно не встановлено належним чином. Таким чином, енергозберігаючі вікна мають сенс, коли ми інвестуємо в монтаж, виконаний за багатошаровою технологією (теплий монтаж). Важливою перевагою теплого монтажу є також захист будинку від вологи і цвілі, стрічки для теплого монтажу вікон гарантують нам цей захист
теплий Монтаж, як виконати?
по-перше , необхідно правильно підготувати віконну раму, тобто очистити її від пилу і сміття, пилу та інших забруднень. Невдале виконання цього кроку призведе до того, що стрічки не будуть належним чином прилипати до основи і не будуть відповідати своїй меті.. Потім стрічки, покриті гумовою смугою, приклеюються до рами і бутилової смугою до кладки. . Паропроникна стрічка кріпиться до внутрішньої частини косяка, а паропроникна-до зовнішньої. Обидві стрічки потрібно притиснути по всій довжині, а по кутах залишити відповідно великі ставки.