ЛЕВОСОЛ 60 мг, протикашльовий засіб, 20 таблеток
тип реєстрації: препарат
виробник: Солінея ТОВ ТОВ
адреса виробника: Елізовка 65, 21-003 нут
кількість: 20 таблеток
опис:
препарат левосол містить речовину Активний леводропропізин з протикашльовою дією та відміною бронхоспазму.
показання:
Левосол показаний при симптоматичному лікуванні непродуктивного (сухого) кашлю.
багато даних свідчать про те, що цей препарат ефективно пригнічує кашель різного походження, наприклад, кашель при раку легенів, кашель, пов'язаний з інфекціями верхніх і нижніх дихальних шляхів або кашлюком.
дозування:
Дорослі та діти з масою тіла більше 30 кг (в середньому близько 9 років):
1 таблетка перорально кожні 6 годин між прийомами їжі (максимум 3 таблетки на день).
таблетки не слід подрібнювати або розжовувати. Для полегшення проковтування таблетки можна запивати водою. Якщо у дитини виникають проблеми з ковтанням таблетки, рекомендується використовувати сироп з тим же діючою речовиною еквівалентної потенції.
спосіб зберігання:
препарат слід зберігати у невидимому та недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі нижче 25°C. Не зберігати в холодильнику і не заморожувати. Термін придатності після першого відкриття пляшки становить 28 днів. Не використовуйте цей препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Термін придатності-останній день зазначеного місяця.
ліки не слід викидати в каналізацію або побутові сміттєві баки. Ви повинні запитати свого фармацевта, як видалити ліки, які ви більше не використовуєте. Це допоможе захистити навколишнє середовище.
склад:
діючою речовиною препарату є леводропропізин. Одна таблетка містить 60 мг леводропропізину.
інші компоненти: колоїдний кремнезем безводний, кальцію гідрофосфат, магнію стеарат, мікрокристалічна целюлоза, кукурудзяний гелеподібний крохмаль, сукралоза (Е955).
можливі побічні ефекти:
як і будь-який препарат, цей препарат може викликати побічні ефекти, хоча вони виникають не у всіх.
при застосуванні Левосолу побічні ефекти виникають дуже рідко. У більшості випадків вони не є важкими ускладненнями, і симптоми зникають після припинення лікування, іноді вимагаючи лише специфічного фармакологічного лікування.
слід припинити прийом Левосолу і негайно звернутися за медичною допомогою, якщо у вас виникнуть будь-які з перерахованих нижче симптомів:
- тяжкі шкірні реакції (кропив'янка, свербіж) або шкірні захворювання, наприклад, з утворенням пухирів (епідермоліз);
- нерівномірна робота серця (ризик розвитку вестибулярної двокрапки);
- алергічна/анафілактична реакція, у вигляді набряку, задишки, блювання та діарея;
- гіпоглікемічна кома (занадто низький рівень цукру в крові).
негайно повідомте свого лікаря, якщо у вас виникнуть будь-які з перерахованих побічних ефектів, оскільки вони можуть призвести до небезпечних для життя наслідків.
дуже рідко (рідше, ніж у 1 з 10000 пацієнтів) виникають:
- кропив'янка, еритема, осота, свербіж, ангіоневротичний набряк (набряк, що зазвичай виникає в області обличчя або горла, який може бути небезпечним для життя), шкірні реакції; болі в шлунку, болі в животі, нудота, блювання, діарея; алергічні реакції, у тому числі негайне, загальне самопочуття; запаморочення, дисбаланс, Тремор, поколювання, оніміння; серцебиття, тахікардія, зниження тиск; дратівливість, сонливість, деперсоналізація (порушення сприйняття себе та навколишнього середовища); задишка, кашель, набряк слизової оболонки дихальної системи; дефіцит або відсутність sil (астенія) та слабкість нижніх кінцівок.
крім того, були такі побічні ефекти:
- глосит і афтозний стоматит· з лихоманкою; запалення, викликане зупинкою відтоку жовчі з печінки (холестатичний гепатит); випадки генералізованого набряку, непритомності і слабкості; епілептичні напади - великий епілептичний припадок (клоніко-тонічний припадок) і мати епілептичний припадок (аваскулярний, так званий дрібний припадок);розширення зіниць і втрата зорової здатності. В обох випадках симптоми зникли після припинення прийому препарату.
- випадки набряку повік, які в більшості випадків можна розглядати як ангіоневротичний набряк, враховуючи одночасне виникнення кропив'янки; - сонливість, зниження м'язового тонусу і блювота у новонародженого, що пояснюється попаданням в організм дитини леводропропізіна, прийнятого матір'ю, що годує. Симптоми з'явилися після годування і спонтанно зникли після пропуску декількох годувань (грудне вигодовування).
перед використанням ознайомтеся з листівкою, що додається до упаковки, яка містить показання, протипоказання , дані про побічні ефекти і дозування , а також інформацію про застосування лікарського засобу, або проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом, так як будь-яке неправильне використання препарату загрожує вашому життю або здоров'ю.