Lian Li GALAHAD 360 AiO ARGB водяне охолодження

В наявності
Артикул
15563858265
9 975,00 грн.
Додати в список бажань

універсальне водяне охолодження з адресованим RGB-освітленням від Lian Li. Спеціальна трикамерна конструкція насоса і вентилятори, розраховані на високий статичний тиск, забезпечують високу ефективність охолодження при безшумній роботі. GALAHAD 360 сумісний з декількома роз'ємами AMD і Intel і пропонує високу продуктивність і безшумну роботу в елегантній і міцній упаковці.

особливості Lian Li GALAHAD 360 коротко:

  • AIO від Lian Li з вбудованим освітленням DRGB
  • кулер 360 мм з трьома вентиляторами 120 мм
  • висока ефективність завдяки щільному алюмінієвому радіатору товщиною 27 мм
  • безшумна робота завдяки трикамерній конструкції насоса і вентилятору PWM
  • вентилятор і насос / кулер з адресується підсвічування RGB
  • висока сумісність з роз'ємами AMD і Intel
сильне охолодження і безшумна робота

GALAHAD 360 від Lian Li оптимізований для високої продуктивності і в той же час безшумної роботи. Це забезпечується алюмінієвим радіатором товщиною 27 міліметрів з герметичними ребрами охолодження, вентиляторами, розрахованими на високий статичний тиск, і трикамерною конструкцією насоса. Блок процесора складається з камери охолоджуючої пластини, з'єднувальної камери і камери насоса.

спеціальна конструкція спеціально і під максимальним тиском направляє теплоносій на охолоджуючі ребра підстави радіатора, що призводить до швидкого розсіювання тепла. Трикамерна конструкція також усуває турбулентність всередині радіатора і дозволяє насосу працювати з низьким рівнем шуму всього 20 дБА на повній швидкості.

разом з 120-міліметровими вентиляторами, керованими ШІМ, гарантується безшумна робота з максимальною ефективністю охолодження. Вентилятори працюють в діапазоні швидкостей від 800 до 1900 об / хв і нагнітають до 117,5 м3 / год повітря при статичному тиску до 2,6 ммх2о.

Висока якість і стильний дизайн

відповідно до вражаючою продуктивністю, GALAHAD 360 також виглядає особливо стильно. Високоякісний алюмінієвий корпус радіатора і Блоку ЦП, а також шланги з рукавами довжиною 400 мм забезпечують гладкий і міцний зовнішній вигляд.

завершує проект інтегроване та Цифрове адресоване RGB-освітлення у вентиляторах та корпусі насоса. Освітлення DRGB підключено за допомогою 3-контактного RGB (5 В) і може управлятися за допомогою включеного контролера або синхронізуватися з усією конфігурацією за допомогою програмного забезпечення материнської плати.

кулер процесора можна повертати, а його орієнтацію можна регулювати відповідно до будь-якого місця установки. Крім того, можна зняти магнітну кришку кулера, що робить логотип Lian Li видимим, а ефекти RGB виграють від яскравості.

ТЕХНІЧНІ характеристики:
  • чорний колір

радіатор
  • розміри: 397,5 x 123,5 x 27 мм (Д x Ш x в))
  • Матеріал: алюміній, пластик
  • довжина шланга: 400 мм, з рукавом

вентилятор

  • 3x 120 мм
  • розміри: 120 x 120 x 26 мм (д x Ш x в))
  • з'єднання: 4-контактний ШІМ / 3-контактний ARGB (5V)
  • швидкість: 800-1900 об/хв
  • повітряний потік: 117,5 м3 / год
  • статичний тиск:макс. 2,6 mmh2o
  • mttf: 40 000 годин
  • Номінальна напруга: 12 В постійного струму

радіатор / насос

  • розміри: 87,1 x 74 x 62 мм (д x Ш x В))
  • рівень шуму: <20 дБА
  • підключення: 3-контактний
  • освітлення: ARGB, 3-контактний rgb (5vdg, 5V)
  • mttf: 70 000 годин
  • Номінальна напруга: 12 В постійного струму

Сумісність (Розетка):

  • Intel: LGA 115x, LGA 1366, LGA 775, LGA 1200, LGA 2011, LGA 2066
  • AMD: AM4

продукт використовується не був перевірений, продається у видимому стані на фотографіях.

Повернутися до початку
супутні товари

Lian Li GALAHAD 360 AiO ARGB водяне охолодження купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

9 975,00 грн.