MAGNUM ШКАРПЕТКИ АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ ELITE ШКАРПЕТКИ

В наявності
Артикул
13170038018
900,00 грн.
Додати в список бажань
СКАРПЕТИ MAGNUM SKARPETKI ANTYBAKTERYJNE ELITE 44-47 [92800045892]
Magnum шкарпетки антибактеріальні шкарпетки елітний матеріал домінуючий бавовна

параметри:

  • модель: ELITE
  • бренд: Magnum, Великобританія
  • Матеріал: 45% бавовна, 25% поліестер, 15% поліамід, 10% поліпропілен, 5% спандекс
  • виготовлений з тканини Dry-Tex comfort
  • антибактеріальні волокна Prolen Siltex і Prolen bodyfresh
  • теплі і зручні
  • вбирають вологу
  • посилені зони П'ЯТ і пальців ніг
  • внутрішня махрова структура
  • еластичний знімач
  • не стискають
  • ідеально підходить для походів, походів на виживання і походів
  • перевірено на наявність шкідливих речовин
  • відповідає стандарту Oeko-Tex 100
  • колір: сірий
СКАРПЕТИ MAGNUM SKARPETKI ANTYBAKTERYJNE ELITE Ean (GTIN) 5901979046943
Magnum шкарпетки антибактеріальні елітні шкарпетки розмір 44-47

теплі і зручні антибактеріальні шкарпетки ELITE британського бренду Magnum. відмінно підходить для будь-якої діяльності, пов'язаної з тривалою ходьбою: гірські походи, тривалі прогулянки, походи або експедиції на виживання.

виготовлений з високоякісної суміші матеріалів: 45% бавовни, 25% поліестеру, 15% поліаміду, 10% поліпропілену і 5% еластану . До складу входять антибактеріальні волокна PROLEN ® SILTEX і Prolen ® BODYFRESH.

SILTEX - це волокно, Модифіковане антибактеріальними агентами на основі іонів срібла , в той час як Bodyfresh - це волокно, оброблене антибактеріальними агентами на основі органічних сполук, які є ніжними для шкіри і екологічно чистими. Ці волокна перешкоджають росту бактерій, грибків і цвілі, забезпечуючи тим самим біологічний баланс шкіри. ці сполуки залишаються активними навіть після багаторазового прання .

Dry-Tex® Comfort - спеціалізована тканина, призначена для ефективного відводу вологи від тіла, підтримки сухої шкіри і додання відчуття свіжості навіть при інтенсивних фізичних навантаженнях.

матеріал м'який, не подразнює шкіру і володіє антибактеріальними властивостями і зменшує запахи. Він був протестований на вміст шкідливих речовин - відповідає стандарту Oeko-Tex 100.

шкарпетки зберігають тепло і в той же час ефективно відводять вологу . Вони добре прилягають до тіла і в той же час не стискають.

еластичний двошаровий шнур утримує носок в потрібному місці. Крім того, високий комфорт використання забезпечується посиленням області п'ят і пальців ніг, а також м'яким інтер'єром з махровою структурою.

шкарпетки ELITE забезпечать комфорт під час занять спортом, а також в повсякденному використанні.

розміри 40-43:

  • довжина стопи: 21 см
  • ширина плеснової кістки: 7 см
  • ширина знімача: 6,5 см
  • висота від каблука: 15,5 см
  • зверніть увагу, зазначені розміри є розмірами продукту.

    товар вимірюється вільно, без натягу. У відповідності з рекомендаціями виробників ми допускаємо можливість відхилення від розміру ( + - ) 2 див.

    MAGNUM шкарпетки антибактеріальні шкарпетки Elite код виробника 92800045892
    MAGNUM шкарпетки антибактеріальні шкарпетки елітний бренд MAGNUM
    СКАРПЕТЫ MAGNUM SKARPETKI ANTYBAKTERYJNE ELITE EAN (GTIN) 5901979046943
    MAGNUM шкарпетки антибактеріальні шкарпетки елітний матеріал домінуючий бавовна
    MAGNUM шкарпетки антибактеріальні елітні шкарпетки розмір 44-47
    Translated by AiTranslate services api.

    Повернутися до початку
    супутні товари

    MAGNUM ШКАРПЕТКИ АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ ELITE ШКАРПЕТКИ купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

    900,00 грн.