Модуль диммера AC PWM Logic Controller 3.3 V 5V
модуль дозволяє управляти сигналом ШІМ, змінною напругою 220 В, це призводить до плавного регулювання, наприклад: інтенсивності освітлення лампочок, потужності нагрівачів і т.д. Система оснащена оптичним поділом, яке захищає Мікроконтролер від перешкод або пошкоджень.
виявлення переходу напруги через нуль. у багатьох електронних додатках, що працюють з мережевим напругою 230 В, потрібно виявлення моментів проходження цієї напруги через нуль. Це в основному відноситься до систем управління живленням і пов'язано з мінімізацією викидів перешкод в мережу. Включення силового елемента (симистора, тиристора) в той момент, коли на ньому переважає ненульове значення напруги, викликає різкий імпульс струму, який не залишається без впливу на інші енергоприймачі, підключені до мережі.
приклад підключення модуля (модуль UNO не входить в комплект)
диммер найкраще працює з лампами розжарювання. Він менш стабільний при роботі зі світлодіодом низької яскравості, але при помірній та високій яскравості проблем не повинно бути. Зверніть увагу, що люмінесцентні лампи (газорозрядні лампи) не підтримують затемнення.
-
ШВИДКА ДОСТАВКА ПО ВСІХ ЗАМОВЛЕННЯХ
ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ
БЕЗПЕЧНІ ПОКУПКИ
Категорія
супутні товари
Вас можуть зацікавити