ПОТУЖНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ 2 КАНАЛИ ДЛЯ ДИНАМІКІВ
✅ EXCALIBUR X600.2 автомобільний підсилювач
Особливості продукту:
- 2 канали стерео підсилювач
- мостовий канал
- RMS потужність 2x60 Вт @ 4 ом
- RMS потужність 1x180 Вт в мосту @ 4 ом
- ідеально підходить для живлення сабвуфера або хорошого комплект динаміків
- регулювання гучності
- регулювання верхньої і нижньої частотної смуги
- посилення низьких частот
- міцний металевий корпус
- високоякісні роз'єми RCA
- невеликі розміри
пристрій має вихідну потужність 2 x 60 Вт RMS при імпедансі 4 ом < /B>, що означає, що воно здатне подавати на динаміки набагато більшу потужність, ніж стандартний автомобільний аудіопристрій.
✅ висока реальна потужність для підключення басової трубки
після з'єднання каналів ми отримуємо реальну СЕРЕДНЬОКВАДРАТИЧНУ Потужність 180 Вт - це дозволить підключити великий басовий динамік - сабвуфер
✅ добре спроектований, з рядом функційПідсилювач оснащений безліччю корисних функцій, таких як вхід RCA, регулювання низьких частот і посилення, а також захист від перевантаження і короткого замикання, що забезпечує безпеку роботи пристрою.е>
пропонована модель-це 2-канальний автомобільний підсилювач з потужністю 2x60 Вт RMS, a після моста1x180 Вт RMS . Пропонована модель рекомендується клієнтам, які хочуть купити якісний підсилювач за хорошою ціною.
підсилювач має регулювання всіх необхідних параметрів для отримання хорошого звуку – регулювання фільтрів верхніх частот , нижніх частот і рівня низьких і високих частот.
Підсилювач може служити посиленням поточної, навіть заводської звукової системи в автомобілі. Завдяки можливості підключення Підсилювач також підходить для підключення додаткової басової трубки або сабвуфера.
✅ специфікація:
- середньоквадратична потужність для 4 ом: 2x 60 Вт
- середньоквадратична потужність в мосту 4 ом: 1x180 Вт
- хв. опір динаміка: 4 ом
- спотворення т. д.: 0,1%
- частотна характеристика: 20 Гц ~ 20 кГц
- вхідна чутливість: 0,15 ~ 8 в
- відношення сигнал / шум: > 85 дБ
- запобіжник: 25 а