Набір для чищення штампів для штампів full frame

В наявності
Артикул
13431619489
2 200,00 грн.
Додати в список бажань
набір для чищення штампів JJC CLF24K для штампів full frame

символ продукту: APZC-JC-CLF24K

набір для очищення ПЗС-матриць в цифрових камерах з повною рамкою (full frame) та інших делікатних елементів в електронному обладнанні . Набір складається з 12 шпателів, індивідуально упакованих у вакуумні пакети. Ширина шпателя відповідає ширині матриці. Шпателі використовуються один раз, після використання їх слід викинути. Повторне використання одного і того ж засобу для чищення може призвести до забруднення або пошкодження матриці через сміття на наконечнику для чищення.

вміст комплекту:

- 12 одноразових чистячих шпателів у вакуумній упаковці

увага! ФОТОЧУТЛИВА матриця CCD є дуже крихким елементом, схильним до подряпин і пошкоджень. Ми не рекомендуємо чистити матрицю самостійно людям, які не мають достатнього досвіду в цій галузі.

для кожної партії якісна тканина з мікрофібри безкоштовно!

Повернутися до початку
супутні товари

Набір для чищення штампів для штампів full frame купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

2 200,00 грн.