Noctis Ніч 7 таблеток
зміст
- Wskazania
- Działanie
- Dawkowanie
- Skład
- Przeciwwskazania
- побічні ефекти
- відповідальна особа
показання
діючою речовиною, що міститься в Ноктісі, є Доксиламін, який відноситься до групи антигістамінних препаратів. Препарат характеризується седативними властивостями і ефективний як снодійне.
Noctis NOK показаний для короткочасного симптоматичного лікування пароксизмальної безсоння у дорослих, особливо у разі труднощів із засинанням, частих нічних пробуджень або раннього сну.
порушення сну можуть зробити істотний негативний вплив на життя людини протягом дня, проявляючись уповільненням розумового розвитку, поганою концентрацією уваги, проблемами з пам'яттю, зниженням мотивації.Такі порушення виникають не менше 3 ночей протягом даного тижня, що призводить до погіршення якості сну, швидкої стомлюваності або зниження психофізичної працездатності протягом дня.
тимчасові порушення сну-це фізіологічні реакції, які зазвичай тривають кілька днів і виникають у таких ситуаціях, як стрес, зміна часового поясу, певні тимчасові фізичні скарги, змінна робота, психологічний стрес та шум.
використання ліків повинно обмежуватися лише короткочасним використанням і не повинно бути основним лікуванням порушень сну. Тривала погана якість сну може бути симптомом психічних та фізичних розладів, які потребують іншого лікування, яке повинен оцінити лікар. Якщо у вас є інші симптоми, ніж безсоння, слід також звернутися до лікаря.
цей препарат не слід застосовувати для лікування хронічних порушень сну. Тривалість лікування повинна бути якомога коротшою. Лікування зазвичай триває від декількох днів до тижня. Не використовуйте препарат більше 7 днів без консультації з лікарем. Якщо ви не відчуваєте себе краще або не відчуваєте себе краще через 7 днів, зверніться до лікаря. дія Noctis Ніч 7 таблеток
Noctis Noctis показаний для короткочасного симптоматичного лікування пароксизмальної безсоння у дорослих, особливо у разі труднощів із засинанням, частих нічних пробуджень або раннього сну.
дозування
дорослі (старше 18 років) Рекомендована доза становить 12,5 мг (1 таблетка), що приймається за 30 хвилин до сну. Дозу можна збільшити максимум до 25 мг (2 таблетки), що приймаються за 30 хвилин до сну, якщо початкова доза не забезпечує достатнього полегшення симптомів безсоння. Максимальна добова доза становить 25 мг (2 таблетки).
люди похилого віку (старше 65 років) У дорослих старше 65 років частіше виникають інші захворювання, які можуть потребувати зниження дози. Рекомендована початкова доза становить 12,5 мг (1 таблетка), що вводиться за 30 хвилин до сну. Дозу можна збільшити до 25 мг (2 таблетки), якщо початкова доза виявиться неефективною. При виникненні побічних ефектів дозу слід знизити до 12,5 мг (1 таблетка) на добу. Тому слід звернути увагу на наслідки лікування (див.розділ 4). При виникненні побічних ефектів слід звернутися до лікаря. склад Noctis Ніч 7 таблеток
діючою речовиною препарату є доксиламін гідробукцинат. Одна таблетка, покрита оболонкою, містить 12,5 мг доксиламіну гідробукцинату. Іншими компонентами препарату є: Допоміжні речовини: гідроксипропілцелюлоза, моногідрат лактоза, кросповідон (тип А), мікрокристалічна целюлоза (тип 102), колоїдний кремнезем безводний, тальк, стеарилфумарат натрію. Оболонка таблетки: гіпромелоза 6 мПа * з, діоксид титану (Е171), Макрогол 3350, полідекстроза, тальк, Алюр Червоний (Е129), еритрозин (Е127).
протипоказання
підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.
побічні ефекти
дуже часто (частіше, ніж у 1 людини з 10):
сонливість Часто (від 1 до 10 осіб зі 100):
сухість у роті, запор, болі у верхній частині живота помутніння зору запаморочення, головні болі втома, безсоння, збудження труднощі з сечовипусканням (затримка сечі) підвищена секреція слизу в бронхах Нечасто (від 1 до 10 осіб на 1 000):
слабкість, периферичні набряки нудота, блювота, діарея, розлад шлунка шорсткість відчуття розслабленості кошмар ядуха подвійне бачення раптове падіння артеріального тиску, особливо при зміні положення тіла з лежачого на вертикальне (ортостатична гіпотензія) шум у вухах Рідко (від 1 до 10 осіб на 10 000):
тремор, судоми парадоксальне збудження (особливо у дітей та людей похилого віку) зниження кількості еритроцитів, лейкоцитів або тромбоцитів Частота невідома (частота не може бути визначена за наявними даними):
загальне нездужання Іншими побічними ефектами, як правило, спричиненими застосуванням антигістамінних препаратів, які не мають особливого посилання на доксиламін, є: порушення серцевого ритму (зміни частоти серцевих скорочень), прискорене серцебиття, жовчний рефлюкс, дисфункція печінки (холестатична жовтяниця), подовження інтервалу QT на ЕКГ (захворювання серця), втрата апетиту, підвищення апетиту, м'язові болі, порушення координації, екстрапірамідні розлади (рухові розлади), депресія, зниження секреції слизу в бронхах, алопеція, алергічний дерматит, надмірна пітливість, світлочутливість або гіпотонія (низький артеріальний тиск).
тяжкість і частота побічних ефектів можна контролювати шляхом зниження добової дози.
дорослі старше 65 років піддаються більш високому ризику виникнення побічних ефектів, оскільки вони можуть хворіти іншими захворюваннями або одночасно використовувати інші ліки. Ці люди також більш схильні до ризику падіння.
відповідальна особа
Biofarm ТОВ вул. Валбжиська 13 60-198 Познань