normosan fix використовується в якості проносного при запорах. Використання більше 1-2 тижнів вимагає спостереження лікаря.
показання
показання до застосування:
настій із суміші використовується в якості проносного при запорах.
діюча речовина: Carvi fructus, frangulae cortex, menthae piperitae folium, Sambuci fructus, Sennae folium
склад
кожен пакетик містить: 0,280 г Rhamnus frangula L. (frangula Alnus Miller), cortex (кора крушини), 0,140 г Cassia Senna L. (C. acutifolia delile) або Cassia angustifolia Vahl, Folium (лист сени), 0,490 г Carum carvi L., fructus (плід кмину), 0,252 г Sambucus nigra L., fructus(плід бузини), 0,238 г Mentha x piperita L., Folium(лист М'яти перцевої).
кожен 1,4-грамовий пакетик містить 19,6-29,4 мг антрапродуктів у перерахунку на глюкофрангулін а.
проносну дію.
дозуванняпероральне введення.
максимальна добова доза гідроксиантраценових глікозидів становить 30 мг.це доза, еквівалентна 1 пакетику ліків.
правильна індивідуальна доза-найнижча доза, необхідна для отримання м'якого стільця.
дорослі і підлітки старше 12 років: 1 пакетик залити 1 склянкою окропу (ОК.250 мл), настоювати під кришкою протягом ок. 15 хв. перед тим, як відправитися на відпочинок, випийте один раз від ½ до всього приготованого настою. Завжди пийте свіжоприготований настій. Проносна дія відбувається в середньому через 8-12 годин.
при першому вживанні найкраще випити ½ склянки настою. Якщо терапевтичний ефект не настає, можна наступного разу (не раніше, ніж через добу) збільшити дозу до цілої склянки настою.
час використання:
використання протягом більше 1-2 тижнів вимагає спостереження лікаря.
зазвичай достатньо використовувати 2-3 рази на тиждень.
протипоказання
не приймайте Normosan fix
Якщо у вас алергія на щебінь, Сенну, ментол або рослини сімейства зонтичних-Apiaceae(раніше Umbelliferae) (аніс, кмин, селера, коріандр і фенхель), березу або багаторічник або інші рослини сімейства айстрових- Складноцвіті(раніше складні-compositae);
Якщо у пацієнта обструкція, стеноз або атонія кишечника, запальні захворювання товстої кишки (хвороба Крона, виразковий коліт), болі в животі невідомої причини, апендицит, зневоднення організму і порушення електролітного господарства (занадто низький рівень калію);
у дітей до 12 років.
зміст:
20 пакетиків з травами для заварювання.
спосіб зберігання: нижче 25°c
виробник / виробник: HERBAPOL LUBLIN
дозвіл: MZ 2245
важливо перед використанням
попередження
слід уникати тривалого використання проносних. Застосування препарату більше 7 днів може призвести до залежності з необхідністю збільшення дози, атонії товстої кишки з порушенням функції та загостренням запорів.
цей препарат слід використовувати тільки в тому випадку, якщо запор не проходить, незважаючи на зміну дієти і використання засобів, що викликають пом'якшення стільця.
пацієнти, які приймають серцеві глікозиди, антиаритмічні препарати, Препарати, що викликають подовження Qt, діуретики, адренокортикостероїди або корінь солодки, повинні проконсультуватися з лікарем перед початком прийому препарату.
препарат не слід застосовувати людям, що страждають від заклинювання стільця, недіагностованих, гострих або постійних скарг з боку травної системи, наприклад, болю в животі, нудоти, блювання.
у пацієнтів з порушеннями функції нирок застосування препарату може спричинити порушення електроліту.
не рекомендується застосовувати препарат пацієнтам з дефіцитом або відсутністю соляної кислоти у шлунку, захворюваннями печінки, жовчними каменями, холангітом та іншими захворюваннями жовчних проток.
при використанні кори крушини і листя сени у людей, які страждають нетриманням калу, одяг або засоби особистої гігієни слід міняти набагато частіше, щоб зменшити контакт шкіри з фекаліями.
діти та підлітки
препарат не слід застосовувати дітям віком до 12 років.
normosan fix та інші ліки
повідомте свого лікаря або фармацевта про всі ліки, які пацієнт використовує в даний час або останнім часом, а також про ліки, які пацієнт планує використовувати.
тривале використання (зловживання) препарату може спричинити надмірну втрату іонів калію (гіпокаліємію) та призвести до посилення дії серцевих глікозидів та взаємодії з антиаритмічними препаратами, препаратами, що впливають на синусовий ритм (наприклад, хінідин), та препаратами, що впливають на подовження сегмента QT. Одночасне застосування з іншими препаратами, що спричиняють гіпокаліємію (наприклад, діуретиками, адренокортикостероїдами та коренем солодки) може збільшити порушення електроліту.
препарат не слід застосовувати з іншими проносними та оперізувальними препаратами.
вагітність і годування груддю
Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, припускаєте, що ви вагітні або плануєте мати дитину, Вам слід проконсультуватися з лікарем або фармацевтом перед використанням цього ліки.
препарат не слід застосовувати під час вагітності або годування груддю.
немає даних про вплив на фертильність.
керування транспортними засобами та експлуатація машин
не було проведено досліджень щодо впливу на здатність керувати транспортними засобами та експлуатувати машини.
побічні ефекти
дуже рідко у людей з підвищеною чутливістю можуть виникати: свербіж, кропив'янка, місцевий або генералізований висип. У дуже рідкісних випадках кора жостеру та листя сенни можуть викликати спазматичний біль у животі та водянистий стілець, особливо у пацієнтів із синдромом гіперактивного кишечника. Ці симптоми часто є наслідком передозування препарату, і в цьому випадку необхідно зменшити дозу.
тривале вживання / залежність може призвести до порушення водно-електролітного господарства. Діарея може призвести до втрати калію, що, як наслідок, може спричинити порушення серцевого ритму та м'язову слабкість, особливо якщо пацієнт одночасно використовує серцеві глікозиди, діуретики, адренокортикостероїди або корінь солодки.
занадто тривале застосування препарату може спричинити оборотні пігментні зміни у слизовій оболонці товстої кишки (псевдомеланоз колі), також можуть виникнути протеїнурія та гематурія.
під час лікування може відбутися зміна кольору сечі (жовтий або червоно-коричневий залежно від рН сечі), однак цей симптом не має суттєвого клінічного значення.
повідомте про небажані дії
Якщо ви відчуваєте будь-які побічні ефекти, включаючи будь-які побічні ефекти, не зазначені в листівці, повідомте про це свого лікаря або фармацевта. Про побічні ефекти можна повідомляти безпосередньо до відділу моніторингу побічних ефектів лікарських засобів управління реєстрації лікарських засобів, медичних виробів та біоцидів.
повідомляючи про побічні ефекти, можна буде зібрати більше інформації про безпеку застосування препарату.е>