Шкарпетки для дівчаток з оборками Хакі Коричневий, L (7-10 років)

В наявності
Артикул
15506637789
725,00 грн.
Додати в список бажань

познайомтеся з дівочими шкарпетками з додаванням велюрової оборки, які стануть відмінним доповненням до образу вашої маленької модниці. Наші шкарпетки кольору хакі - це не тільки красиві і модні аксесуари, але і якісний продукт, що гарантує комфорт і довговічність.

шкарпетки виготовлені з високоякісної бавовни, який приємний на дотик і забезпечує достатню вентиляцію ніг. Додавання велюрової рюші надає їм елегантний вигляд і зробить вашу дитину неймовірно милою.

наші шкарпетки ідеально підходять як для повсякденного використання, для школи або дитячого садка, так і для особливих випадків. Ви можете поєднувати їх зі спідницею, сукнею або навіть джинсами, додаючи модний штрих до будь-якого образу.

не чекайте і замовляйте ці милі шкарпетки для своєї маленької дівчинки сьогодні. Ми гарантуємо, що вони сподобаються як малюкам, так і їхнім батькам!

Повернутися до початку
супутні товари

Шкарпетки для дівчаток з оборками Хакі Коричневий, L (7-10 років) купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

725,00 грн.