Ніж кемпінг мисливський рибальський для риби Skyfox 18 см g4416 німецький ніж

В наявності
Артикул
17115859988
2 250,00 грн.
Додати в список бажань

увага! Товар продається без оригінальної упаковки, після повернення. На лівій стороні леза видно невелике садно.

вигнуті леза з нержавіючої сталі довжиною 20 см володіють ідеальною гнучкістю, тому ніж відповідає природним контурам для ідеального філе, а також вражає, ідеально підходить для більш тонких або ніжних шматків м'яса, таких як риба. Він швидко стане улюбленим інструментом для філе риби, видалення м'ясних мікробів і обробки всіх видів харчових продуктів.

ніж для філе виготовлений з німецької нержавіючої сталі g4416 з чорним покриттям, міцний і стійкий до корозії, ідеальний ніж для точного різання солодкої і солоної риби або для видалення м'яса і риби з кісток.

ручка-ми використовуємо найзручнішу і неслизьку супер полімерну ручку для забезпечення безпеки і комфорту. Ці ручки приємні на дотик і гарантують, що ніж завжди добре лежить в руці. Крім того, ці ручки легко чистити і довше зберігають свій зовнішній вигляд.

кожен ніж для філе поставляється з легкою і вентильованою кришкою ABS, яка захищає вашу безпеку і лезо. Безпечна точилка допомагає тримати лезо гострим кожен раз, коли ви використовуєте ніж для філе.

  • Матеріал ручки: Терполімер акрилонітрил-бутадієн-стирол (ABS)
  • колір: чорний & Помаранчевий
  • матеріал леза: нержавіюча сталь
  • довжина леза: 20 сантиметрів
  • інструкції з обслуговування продукту: мити тільки вручну
Повернутися до початку
супутні товари

Ніж кемпінг мисливський рибальський для риби Skyfox 18 см g4416 німецький ніж купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

2 250,00 грн.