Optimat PP300WOM для Трактора 300 кг / год-Ø200 мм

В наявності
Артикул
13076541874
212 500,00 грн.
Додати в список бажань
промислова машина для виробництва гранул Optimat PP300WOM для Трактора 300 кг/год - Ø200 мм
  • Потужність валу відбору потужності: 10-18 к.с.
  • Матеріал: чавун, легована сталь
  • діаметр матриці: 200 мм
  • ефективність виробництва кормів:/B>до 300 кг/год
  • ефективність виробництва тирси:до 140 кг/год
  • розмір отворів матриці:6 мм
  • діапазон робочих температур:60-80 °C
  • аварійний вимикач:так
  • швидкість обертання: 1450 об / хв./хв.
  • розміри доставки (Ш x Д x В): 77 x 56 x 102 см
  • вага: 160 кг

основні характеристики продукту:

потужність валу відбору потужності 10 – 18 к. с.

виробництво кормів: до 300 кг/год

виробництво тирси: 110 – 140 кг/год

матриця: Ø200 мм

розмір пелет: Ø6 мм (в залежності від використовуваної матриці)

чавун і легована сталь

посилена модель оснащена 2 рухомими роликами ідеально підходить для гранулювання твердого дерева (бук, дуб).

універсальність гранулятора обумовлена можливістю використання дерев'яних тирси, соломи, шкаралупи горіхів, рисового лушпиння або паперу. Вони поміщаються в спеціальну матрицю з отворами Ø6 мм (в залежності від використовуваної матриці), де вони піддаються впливу високого тиску і температури (60-80°C). В результаті виходить гранула ідеальної консистенції. Деякі матеріали вимагають використання спеціальних сполучних.

електроживлення валом відбору потужності 10-18 к.с., що гарантує відмінну продуктивність пелетної машини.

вона здатна виробляти до 300 кг корму за годину або до 140 кг / год деревної тирси.

практичний жолоб викиду, виготовлений з оцинкованої сталевої пластини, для перекачування готових гранул безпосередньо в пакети.

простота в експлуатації,ефективність і можливість використання різної сировини, безумовно, робить пелетизатор Optimat придатним для використання в багатьох господарствах.

матеріал для гранулювання повинен бути висушений. Максимальна вологість може становити 18%. Діаметр матеріалу не повинен перевищувати 3 мм.

додаткова кришка на вході захищає від попадання більших і небажаних предметів.

Optimat PP300WOM do ciągnika 300 кг / год-Ø200 мм
Translated by < a target=" _blank"href=" https://ai-translate.pro/ " > aitranslate< / a > api services.

Повернутися до початку
супутні товари

Optimat PP300WOM для Трактора 300 кг / год-Ø200 мм купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

212 500,00 грн.