PCEM2 - 1U внутрішній адаптер PCIe x16 / x8 / x4, M. 2 NVMe M-key слот, 1U

В наявності
Артикул
14419271593
1 500,00 грн.
Додати в список бажань
PCEM2-1u внутрішній адаптер PCIe x16/x8/x4, M. 2 NVMe M-key slot, 1u

внутрішній адаптер AXAGON PCEM2-1u дозволяє підключити SSD з роз'ємом M. 2 до настільного комп'ютера за допомогою шини PCI-Express.

продуманий дизайн і ультракомпактні розміри адаптера дозволяють легко використовувати його в настільному комп'ютері, не оснащеному слотом M. 2. Карта також ідеально підходить для сервера rack 1U і низькопрофільного шафи. Унікальний дизайн дозволяє використовувати не тільки в слотах x16, але і в x4 і x8.

адаптер підтримує використання твердотільних накопичувачів NVMe (pci-Express) M. 2, односторонніх і двосторонніх. Скорочення не має обмеження ємності SSD, ви також можете використовувати карти M. 2 до розмірів 22x80 мм.завдяки інтерфейсу PCI-Express 3.0 4-смугова швидкість може досягати 8gbps.

теплопровідні прокладки і мідні вентиляційні отвори допомагають краще відводити тепло, що утворюється під час експлуатації твердотільних накопичувачів з роз'ємом M. 2. Світлодіодна індикація сигналізує про підключення і передачі даних.

вхід:

  • інтерфейс PCI-Express 3.0, сумісний з PCI-Express 1.0 a / 1.1 / 2.0 / 2.1.
  • 4-смугова лінія, сумісна зі слотами PCIe x4 / x8 / x16.
  • пропускна здатність шини 4-смугова PCI-Express 3.0 до 8 Гбіт / з (в обох напрямках).

вихід:

  • ngff слот 75-контактний M-key для кріплення диска NVMe (PCI-Express) M. 2 SSD.

додаткові властивості:

  • Повна підтримка Plug and Play.
  • підтримка дисків M. 2 з розмірами-2230, 2242, 2260, 2280 мм.
  • підтримка M key або B + M key NVMe (PCI-Ekspress) твердотільних накопичувачів з роз'ємом M. 2 без обмеження максимальної ємності.
  • підтримка дисків м.2 односторонніх і двосторонніх.
  • Краща тепловіддача завдяки мідним вентиляційним отворам і теплопровідних грунтів.
  • підтримка завантаження з карти SSD.
  • Можливість використання на серверах 1U rack.
  • розміри 90 x 22 x 5 мм, Вага 10 г.
  • установка драйверів не потрібно.

джерело живлення:

адаптер живиться безпосередньо від шини PCI-Express, зовнішнє джерело живлення не потрібно.

підтримувані операційні системи:

MS Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, Windows Server 2008 R2 / 2012 / 2016 (підтримуються всі 32 - і 64-розрядні версії ОС Windows), Linux з ядром 2.6.31 і вище.

Примітка: Якщо ви використовуєте Windows 7, Вам необхідно перевірити у виробника SSD з роз'ємом M. 2 підтримку цього so.

Повернутися до початку
супутні товари

PCEM2 - 1U внутрішній адаптер PCIe x16 / x8 / x4, M. 2 NVMe M-key слот, 1U купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

1 500,00 грн.